Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW Multi-info radio RCC104-00 - z e46 błędna obsługa kasety

djlj24 06 Cze 2016 15:18 675 2
  • #1 06 Cze 2016 15:18
    djlj24
    Spec od car audio

Radio z monitorem do nawigacji i komputera pokładowego. Podłączam na stole oczywiście z podłączonym drugim elementem aby dało się włączyć. Radio działa dobrze, problem pojawia się po włożeniu kasety. Kaseta jest odtwarzana ale nie pojawia się napis informujący o tym tylko pozostaje informacja o stacji radiowej. Nie jest sygnalizowana redukcja szumów (nie słychać aby się załączała). Zdarzyło się po wybraniu najpierw ustawień audio a potem SET całkowite zawieszenie. Wtedy radio zaczęło się wyłączać, włączać w różnych trybach (MENU albo też zgłaszając brak komunikacji DISABLED), dopiero odłączenie i szybkie wyciągnięcie kasety dało możliwość ponownego jego uruchomienia. Co ciekawe w trybie MENU górna linijka prawidłowo pokazuje pracę kasety ale jak wtedy wybiorę i zatwierdzę ta linię to następuje zwis całości. I jeszcze jedna ciekawostka - jak brakuje kasety to wciśnięcie klawisza MODE skutkuje napisem NO APE (zamiast NO TAPE) - a wyświetlacz jest sprawny.
    Jak napisałem testuje poza samochodem (nie mam jak sprawdzić w samochodzie) bez podłączonego czytnika nawigacji. Może w takim trybie to normalne zachowanie i niepotrzebnie się czepiam? Zanim zacznę walkę to wolę się upewnić.

0 2
  • Pomocny post
    #2 06 Cze 2016 18:55
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

djlj24 napisał:
    wciśnięcie klawisza MODE skutkuje napisem NO APE (zamiast NO TAPE)

U mnie na stole też tak jest.

1
  • #3 07 Cze 2016 16:28
    djlj24
    Spec od car audio

Dziękuję za informację. Może faktycznie bez komunikacji z czytnikiem nawigacji nie ma poprawnej obsługi całości. Nie chcę podłączać czytnika bo musiałbym go przestawić dodatkowo w tryb monochromatyczny a wolę mieć do testów w trybie kolorowym.

0
  Szukaj w 5mln produktów