Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox HurtonEltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana adresu ip kamery easycam EC-230D

adiwwl 07 Jun 2016 18:47 3030 3
    adiwwl
    Level 10  
    Witam mam problem z instalacją kamery cctv model easycam EC-230D muszę zmienić adres ip kamery żeby podłączyć 2 szt do rejestratora przez switch.
    Do kamery jest dołączony program uprade tool który znajduje adres kamery pozwala przejść do przeglądarki po wpisaniu adresu ip pojawia się logowanie do kamery po wpisaniu loginu pojawia się błąd wtyczki której nie ma możliwości pobrania obraz z kamery się nie wyświetla i niema opcji zmiany ustawień czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak zmienić to ip ?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Czy obraz jest potrzebny do zamiany IP?
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    wexors
    Level 19  
    Przez ugrade tool da sie zmienic IP w kamerze.

Ewentualnie zainstaluj wtyczke activeX z płyty dolączonej do kamery i spróbuj otworzyć kamere przez Internet Explorer.
    adiwwl
    Level 10  
    Fakt doszukałem się na płycie active x udało się uruchomić obraz przez explorer.
    Udało mi się zmienić ip problemem był program dołączony do kamery podobnie jak active x po zainstalowaniu innej wersji upgrade tool adres ip zmienił się bez najmniejszego problemu cały dzień szukania a taka błahostka rozwiązała problem dziękuję za pomoc