Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie danych z pendrive'a ( kilka sekund formatu )

08 Cze 2016 16:16 888 5
  • Poziom 5  
    Witam, chcialem postawic system od nowa, nie mam napedu dvd wiec postanowilem go odpalic z pena - podazalem za poradnikiem i sciagnalem program UltraISO, wszystko ladnie szlo ale za szybko kliknalem ok, a w okienku pisalo czy chcesz wymazac dane z napedu nim zaczniesz "wypalac" czy jak to nazwac obraz ISO na napedzie ( pendrivie ) - po 2 sekundach kliknalem abort ale PEN zamienil sie z zewnetrzenego dysku o nazwie "H" i majacego 25/29gb, na "WIN7_HP(H)" i tez ma 25/29gb ale jak go klikam to nie ma danych tylko puste wstepne foldery do obrazu iso, moje dane na 100% gdzies tam sa, ale pytanie jakiego programu uzyc by je odzyskac ?
  • Poziom 10  
    Nie bardzo rozumiem. Chcesz odzyskać dane z pendrive? Jesli nie był uprzednio przygotowany (wyczyszczony).
    Możesz powrócić do kroku pierwszego, lub komputer (prawy klik)/zarządzaj/zarządzaj dyskami/
    znajdujesz pendrive i formatuj domyślnie.
  • Poziom 5  
    no w skrocie kliknalem format na pendrivie a tego NIE chcialem, i przerwalem po paru sekundach, dane wciaz tam sa - bo nie mozna wszystkich tak szybko usunac, ale system ich nie widzi, jak je odzyskac ? pomysly?

Dodano po 32 [sekundy]:

pendrive nie chcialem formatowac mam tam wazne dane
  • Poziom 34  
    Ostatnio pomogłem koledze odzyskać dane ze sformatowanego pendriv'a - ponieważ chciał na poczekaniu i od ręki - ściągnąłem Recuva standard. Prosty, intuicyjny w obsłudze i darmowy. W tym przypadku 100% skuteczności. Oczywiście danych nadpisanych nie da się odzyskać, a częściowo nadpisane będą w różnym stopniu uszkodzone - program analizuje zawartość nośnika i wyświetla prognozę odzysku dla poszczególnych plików.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Użyj DMDE, po uruchomieniu wybierz pendrive z urządzeń fizycznych i pokaż screen z okna partycje.