Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przełożenie silnika Diesla do Benzyny i inny przypadek

08 Cze 2016 20:25 609 5
  • Poziom 5  
    Witam .
    Posiadam golfa IV z 2000r z silnikiem 1.4 75 km .
    Od pewnego czasu gdy silnik osiągnie temperaturę 90 stopni zapala się kontrolka oleju i znika dopiero wtedy gdy temperatura spadnie choć troszeczkę.
    Sądzę że nie jest to problem pompy oleju ze niby olej rzadki ale to nie możliwe ze gdy temperatura silnika spadnie o 1 stopień to olej gest niejednokrotnie i jest wszystko ok

CO wy na to .?

Kolejne pytanie czy da rade włożyć do tego golfa silnik diesla.? PotrEbuje tylko odpowiedzi tak czy nie bo wiem jakie komentarze się zaczną ;)

Liczę na pomoc i z góry dzięki ;)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator Samochody
    Mariusz410 napisał:
    Kolejne pytanie czy da rade włożyć do tego golfa silnik diesla.?
    Dać się da, ale będzie się to wiązało z wymianą bardzo wielu innych podzespołów oprócz samego silnika i może być problem z zalegalizowaniem (i dopuszczeniem do ruchu) takiej przeróbki.
  • Poziom 43  
    Kolego: po pierwsze pomiar ciśnienia oleju, bo wskazanie nie jest miarodajne.
    Przekładka w tym przypadku jest nierealna.
  • Poziom 14  
    tzok napisał:
    Mariusz410 napisał:
    Kolejne pytanie czy da rade włożyć do tego golfa silnik diesla.?
    Dać się da, ale będzie się to wiązało z wymianą bardzo wielu innych podzespołów oprócz samego silnika i może być problem z zalegalizowaniem (i dopuszczeniem do ruchu) takiej przeróbki.

Ja przy swapie 1.4 tdi do golfa mk3 wydalem ok 2000 zl a caly kpl na swap mialem ( moje rozbite polo 6n2) takze koszty beda znaczne, mysle ze bardziej oplaca sie sprzedac auto i kupic tdi.
    Z legalizacja nie ma problemow, sam rejestrowalem golfa mk3 po przekladce 1.8 benzyna na 1.4 tdi.
  • Poziom 5  
    Ok dzięki wielkie ;)

Chociaż normalnie odpowiedzieliście bo jak czytam na innych postach to od razu same hejty się posypały ;)