Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo mk2 1998r zatec 1,8l v16 sekwencja LPG

09 Cze 2016 12:28 351 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z jazdą na gazie otóż jak popracuje z pół godziny zaczyna dostawać drgań i obroty skaczą, po jakimś czasie, przeważnie po jeździe powolnej zaczyna tracić moc po w głępszym wcisnęciu pedału gazu silnik muli powoli rusza a jak dotrze na 3 bieg szarpie silnikiem i przełącza mi na benzynę sygnalizując mi brak gazu w baku.
    Oto moja lista napraw która nie pomogła:
    Świece zapłonowe, uszczelka od pokrywy olejowej, filtr od gazu, reduktor, przeczyszczałem listwę wtrysku gazowego,
    Proszę o pomoc nie mam już siły do tego samochodu
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Musisz podglądnąć co z ciśnieniem gazu,użyj interfejsu do lpg. Może czujnik ciśnienia pada jeśli reduktor i filtry nowe.
  • Poziom 2  
    Podłączał go pod komputer regulował reduktor w komputerze coś pomajstrowal i powiem że podziałało ale tylko na parę kilometrów potem wróciło to samo i nawet nie wiem czy gorzej działa
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Jak oddałes do fachowca to niech skutecznie naprawi.
  • Poziom 2  
    Zapytanie czy to fachowiec skoro robi mi już 3 raz i dalej to samo a mi coraz większe rogi rosną
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    A no prawdopodobnie CCC bo nie wierze że w stolicy nikt nie opanuje mondeo 1,8 z lpg
  • Poziom 2  
    Sprawa praktycznie wyjaśniona otóż świece zapłonowe które wymieniałem były rosyjskiej produkcji i przepalone a i kable zapłonowe do wymiany bo też przebijają i są powalone dodam że chińskiej produkcji mam karę na przyszłość że części sam kupować i patrzeć na ręce mechanika bo świece wymieniałem 2 tygodnie temu razem z uszczelką