Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Partner 1.9d 2002 - Wymiana zegarów

10 Cze 2016 12:17 1869 9
  • Poziom 9  
    Witam, w moim Peugeocie źle pokazuje wskaźnik poziomu paliwa. Chce wymienić całe zegary i mam pytanie czy od Peugeota 206 będą pasować ? Na wygląd są takie same ale czy wtyczka z tyłu będzie taka sama?

pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Tak, pływak był wyciągniety sprawdzony omomierzem . Przewody też są sprawne .
  • Poziom 32  
    Jesli ten sam rocznik to powinien pasowac tylko przebieg bedziesz mial wyzszy jesli w liczniku bedzie wiecej lub przekopiowac spi
  • Poziom 9  
    A może być jakaś inna przyczyna że źle wskazuje? Gdy zatankujemy samochód do pełna wskazówka jest na max, spada prawidłowo do ok. 1/2 baku pózniej już nie chce opadać, max opadnie do 2 kresek poniżej połowy później nie mam mowy.
  • Poziom 32  
    Może masz uszkodzony silniczek, z tego co pamiętam to powinieneś mieć tak licznik jeager a tam siadają silniczki
  • Poziom 9  
    A w jaki sposób moge sprawdzić ten silniczek on ma takie 3 wyprowadzenia z tego co widze.
    licznik mam taki:

Peugeot Partner 1.9d 2002 - Wymiana zegarów
  • Poziom 32  
    Kup licznik anglika za grosze i zamień silniczek, jak będę pamiętał to sprawdzę bo miałem gdzieś ze 2 silniczki jeszcze
  • Poziom 19  
    Te liczniki miały 2 wersje, z jedną kostką i z dwiema. Wyjmij swój i sprawdź a potem takiego szukaj.