Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saeco Primea Touch - menu serwisowe.

bartnowak 10 Cze 2016 22:55 1029 3
  • #1 10 Cze 2016 22:55
    bartnowak
    Poziom 2  

Dzień dobry. Jestem tutaj nowy i nie ukrywam, że szukam pomocy w rozwiązaniu mojego problemu. Od jakiegoś czasu usiłuję dostać się do menu serwisowego w moim ekspresie (Saeco Primea Touch). Niestety bez żadnego efektu. Usiłuję naciskać po kolei cztery rogi ekranu, wszystko według wzoru z instrukcji i nie wiem, może ja jestem totalnym kretynem manualnym, ale nie udaje mi się dostać do tego przeklętego menu. Bardzo, bardzo serdecznie prosiłbym aby ktoś posiadający wiedzę na ten temat objaśnił mi całą procedurę. Ja nie wiem, ale zawsze udaje mi się tak nacisnąć ekran, że uruchamia się tryb "demo" i po robocie... No ręce opadają. Mam nadzieję, że ktoś z Pństwa będzie tak miły i objaśni mi co robię źle. Pozdrawiam.

0 3
  • #2 18 Cze 2016 16:54
    cafedomino
    Poziom 19  

Witam. Nie Ty jeden poległeś na tej misji! Po włączeniu ekspresu nim wejdzie w tryb podgrzewania musisz zrobić "tajny znak" Powodzenia.

0
  • #3 27 Cze 2016 01:17
    bartnowak
    Poziom 2  

No niestety. Codziennie po dw razy, rano, wieczorem. Czasem w nocy. I nic. Siedzę w kuchni, palcem zorro rysuję i nc. Czasem włączy się tylko tryb demo Jestem większym kretynem manualnym niż myślałem. Może ktoś z Was mi to wyłoży? Krok po kroku. Najlepiej z rysunkiem i filmrm. Z napisami, z lektorem, w kilku języach. Może pojmę bo póki co jestem w lesie. Głębokim lesie. :-)

0
  • #4 10 Sty 2017 16:00
    drshaolin
    Poziom 11  

Witam,

Tam nie rysuje się "zorro" tylko naciska się ekran w samych jego rogach, czyli wg. schematu poniżej:

1 -> 2
    3 -> 4

Wykonuje się to zaraz po tym, jak na ekranie wyświetli się napis "autotest".

Działa za każdym razem.

1