Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Linia wewnętrzna z przekierowaniami na komórkę

11 Cze 2016 13:41 1287 5
  • Poziom 1  
    Witam
    Mam telefon stacjonarny z Orange.
    Pytanie następujące jak najlepiej zrobić automatyczna infolinię z wyborem 1,2,3 do kogo ma połączyć (na komórki)
    Co potrzebuje? Jakie koszty?
    Chodzi mi żeby pozostał numer stacjonarny

• Poziom 43  
    Z tego co pamiętam to centralę telefoniczną z bramką GSM.
  • Poziom 27  
    To trochę zawiłe tłumaczenie. Posiadasz nr w Ornage i chcesz aby dzwoniący do ciebie na ten numer miał możliwość połączenia się w tym samym momencie na inny numer (komórkowy)? Dobrze zrozumiałem.
  • Poziom 11  
    Rozwiązanie jest bardzo proste. Numer stacjonarny przenosisz na rozwiązanie np wirtualna centrala, na niej rozplanowany jest schemat IVR (zapowiedzi) i osoba jak wybierze np 2. to połączenie przejdzie na nr komórkowy o nr X a jak wybierze 3 to pójdzie na numer Y.

Ogólnie najtaniej to można zrobić za ok 60 zł /miesiąc (bez kosztów dodatkowych -czyli no limit na stacjonarne połączenia i komórki) i w tej cenie jest telefon stacjonarny. Jedyne co potrzeb to internet bo to IP telefonia :D. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
  • Poziom 27  
    Jest takie rozwiązanie z centralką wirtualną, ale telefony komórkowe muszą być w Orange.
  • Poziom 11  
    W naszym rozwiązaniu można przekierować na każdy numer, na komórkę u każdego operatora, stacjonarny w Polsce a nawet i za granicami kraju.

Generalnie od strony technicznej nie ma najmniejszych przeszkód by to zrealizować> jedyny temat to budżet :D.

Miłego dnia! :D