Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio pmt7077 3g Zawisł na Erasing niewykrywalny przez USB

11 Cze 2016 15:17 3246 19
  • Poziom 9  
    Witam posiadam Tableta jak w opisie Prestigio multipad 4 diamond 7.35 3g.Tablet na poczatku sam sie resetował po chwili od startu uruchomiłem go by zrobić hard reset można było wejść by zaznaczyć wipe reset.Wskoczył logo androida i napis Erasing i tak stoi .Po wciśnięciu vol down wskakuje napis formating/data i też dalej już nic sie niedzieje.Po podłączeniu do Pc słychać w pc dzwięk podłączenia i zaraz odłączenia Usb.Jak go wyleczyć?Na stronie Prestigio nawet firmware niema do tego modelu ale i tak komp go niewidzi.Proszę o rady
  • Poziom 9  
    Firmware od 7079 pobrałem juz ze strony producenta czyli powinno być wszystko ok ale program który jest dołaczony do paczki nie widzi tableta i w tym jest jeden z problemów.
  • Moderator - GSM
    Musisz zainstalować sterowniki.
  • Poziom 9  
    Witam sterowniki zainstalowalem jak tylko na chwile go pcet wyczuł recznie .I niestety nic to nie dało nawet niema go w menadzerze jako unkown device.Zastanawiam się czy coś nietak czasem jest z moim pcetem jutro postaram sie podpiąć do innego.Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam ponownie nie potrafie przeskoczyć tego problemu na 2 kompie również tablet jest widoczny przez ok 3 sekundy nie pomaga uruchomienie z vol+ i power ani też inne kombinacje.Co zrobić?
  • Poziom 6  
    Czy ktoś jeszcze posiada ten soft? Z podanej strony niestety już ściągnąć nie można, jeśli tak to byłbym wdzięczny gdyby ktoś go udostępnił :)
  • Poziom 9  
    Witam
    mam taki sam problem .Czy udało się panu ożywić tablet?
  • Poziom 2  
    Witam.
    Czy ktoś coś z tym zrobił, serwis, czy wyrzucić ;)
  • Moderator - GSM
    Próbowaliście wgrać nowy firmware?
  • Poziom 2  
    Nie da się. Podłączenie do komputera jest nie możliwe, nie jest to winą sterowników czy błędu wejścia USB. Za pomocą karty tez nie idzie. Nie ma kontaktu z tabletem, objaw podobny do uszkodzonej pamięci wewnętrznej w urządzeniu elektronicznym i też tak zakładam, że jest. Pytanie teraz czy wymieniają ją i czy jest to opłacalne.
  • Moderator - GSM
    Mało opłacalne, lepiej szukać nowej płyty np. z rozbitego tabletu.
  • Poziom 2  
    To już pewnie lepiej kupić nowy sprzęt, który przetrwa 2-3 lata i znowu padnie. Wszystko zależy kto do czego potrzebuje. ;)
  • Poziom 9  
    Witajcie jest możliwe zrobienie tego tableta :) mi się udało a miałem na początku podobne objawy jak wasze. Udzielę jednej rady na początek proszę wyłączyć podpisywanie sterowników w systemie Windows i zainstalować sterowniki na nowo, w innym wypadku wykrywa urządzenie i po chwili je wyrzuca, przez co nie można wgrać programowania.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam mam podobny problem ten sam model prawdopodobnie uszkodzona pamieć w moim tablecie i tu pojawia się moje pytanie czy po wymianie pamięci na nową pustą będę mógł wgrać nowego androida przez kabel USB?
  • Moderator - GSM
    Nie. Nową pamięć trzeba zaprogramować. Szukaj lepiej nowej płyty.
  • Poziom 10  
    Tego się obawiałem, jeżeli ktoś ma możliwość zaprogramowania takiej kości proszę pisać. Sprzęt do wymiany mam, kość już też mam kupioną.
  • Moderator - GSM
    Jeżeli chcesz to komuś zlecić to napisz w dziale Bazar. Możesz też zakupić boxa do zapisu i odczytu kości pamięci.
  • Poziom 10  
    Zakup boxa mi się nie opłaca zbyt drogie są te urządzenia tym bardziej że mam tylko jednego tableta do naprawy, sprzęt pózniej by leżał i się kurzył.