Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher Br 530 BAT - Jaki akumulator

14 Cze 2016 06:57 4905 5
 • Poziom 2  
  Witam brać fachowców. Zakupilem niedawno szorowarke karcher B4 530 BAT lecz bez akumulatorów i tu pojawiły się schody, jako że takie podzespoły jak pompy itp to jeszcze ogarniam to z prądem kompletnie nie. Czy może ktoś mi pomóc w wyborze akumulatora kwasowego tak żeby po codziennym użytkowaniu~3godziny naładowaniu olać wody i wio?
  Zdecydowaem sie na kwasowki dlatego że nie działam w branzy spożywczej poza tym cema też ma tu duzy wpływ. Z tego co udało mi się ustalić muszą być 70Ah 12v i nie mogą byc takie jak w samochodzie?
  Serdecznie dzięki za pomoc i Pozdrawi
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post
  Poziom 43  
  klimoszque napisał:
  3godziny naładowaniu olać wody i wio?
  ,,Olać" to raczej moczem złocistym i ciepłym :cry: A na serio trzy godziny ładowania akumulatora ołowiowego i ,,wio" ? Coś nie..ten tego...Drogi Panie. By nie było, że producentów reklamuję, poszukaj Waść Akumulatora Trakcyjnego ze znakiem Deep Discharge, czyli odpornym na mocne rozładowania. Parametry znasz. Pozdrawiam.
 • Poziom 2  
  Oczywiście DOLAĆ wkradla sie literówka. Chodziło mi o 3 godziny pracy urządzenia dziennie.

  Czy chodzi o akumulator głębokiego rozładowania?
 • Pomocny post
  Poziom 43  
  klimoszque napisał:
  Czy chodzi o akumulator głębokiego rozładowania?
  Tak, w takim zastosowaniu sprawdzi się lepiej niż zwykły. Żelowy z kolei o takiej pojemności będzie bardzo drogi. Jaki Kolega prostownik posiada ?
 • Poziom 2  
  Szorowarka chodziła na zelach ale podobno ten prostownik nada sie też do kwasów

 • Poziom 27  
  Żelowe to porażka, mają max 700 cykli ładowania po 350 wydajność po równi pochylej spada w dół. Br 40/25 na żelówkach 110 chodziła max 1h45min na kwasowych 110/150 czas wzrósł do 3.5h i już u klienta 2 rok działają. Do BD 530 xl czyli bliźniaczej wsadziłem właśnie kwasowe 110 i 4 h na gładkich płytkach dały radę.