Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Prestigio multipad 7.0 duo Usunięta Pamięć

15 Cze 2016 13:52 1137 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Posiadam tablet Prestigio 7.0. Od pewnego momentu brak w nim dostępu do pamięci wewnętrznej. Gdy w explorerze klikam na Internal Memory, pojawia się komunikat "Internal memory has been unmounted". Gry działały do momentu, gdy przywróciłem ustawienia początkowe (nic to nie dało).
    Proszę o pomoc :) .
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Czyściłeś pamieć z poziomu recovery mode ?
  • Poziom 9  
    Nie da się wejść do tego trybu. Próbowałem zgodnie z instrukcjami trzymać on+"volume+", a później puścić volume, ale nie wchodzi w żadne menu.
    Wyczytałem, że ktoś ściągnął oprogramowanie na kartę SD i wtedy się udało. Niestety nie posiadam chyba sprawnej karty, więc trochę to potrwa, aż odwiedzę jakiś sklep.
  • Poziom 38  
    Zrób tak: Wciśnij przycisk reset w tablecie na 3s następnie zwolnij przycisk jeśli tablet sie uruchomi np tylko do logo producenta wtedy wciśnij i przytrzymaj przycisk POWER aż zgaśnie ekran. Następnie wciśnij i trzymaj nie puszczając przycisk VOLUME+ następnie wciśnij na 3-4 sekundy przycisk power aż się pojawi coś na ekranie nie musisz go cały czas trzymać jedynie VOLUME+ trzymasz aż się nie włączy tablet w tryb recovery mode. Karta pamięci ma być oczywiście wyjęta.
  • Poziom 9  
    Wygląda, że problem rozwiązał się, gdy dodałem przy przywracaniu ustawień fabrycznych opcję, czyszczenia karty SD (nie wiem, czy cokolwiek to akurat dało, ale za drugim razem wszystko działa).
    Ps. Tablet był bez przycisku "Reset" niestety.