Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolejny run.dll - CrochetedManifestations.dll

JuVehajt 16 Cze 2016 15:29 276 5
  • #1 16 Cze 2016 15:29
    JuVehajt
    Poziom 12  

Ma ktoś może pomysł jak pozbyć się tego problemu?

Przy starcie wyskakuje okienko Run.dll a w nim
    Wystąpił problem....CrochetedManifestations.dll

0 5
  • #3 16 Cze 2016 15:42
    JuVehajt
    Poziom 12  

Nie gorączkuj się bo nie prosiłem o pouczanie tylko o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    Spokojnie nie jestem użytkownikiem który nie szuka, zanim postanowiłem założyc temat użyłem AdwCleanera i innych rozwiązań z innych tematów ale nic nie pomogło i dlatego założyłem nowy.

Moderowany przez master-007:

Zaniżanie poziomu dyskusji, lenistwo, roszczeniowa postawa. Kolejny przejaw podobnego zachowania będzie skutkował przesunięciem tematu/postów do kosza a w uzasadnionych przypadkach również ostrzeżeniem.
    3.1.17.

0
  • #4 16 Cze 2016 15:53
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nudzi mnie pisanie tego samego po sto razy, szczegolnie uzytkownikom, ktorzy powinni juz byc na tyle zaawansowani zeby samodzielnie przeczytac podwieszone watki i/lub inne watki w tym dziale i zamiescic stosowne logi.

Fixlist.txt dla FRST:
    Task: {8540712E-6D2A-48B9-826F-1964E9E211E5} - System32\Tasks\MagdalenaOsEnergizeV2 => Rundll32.exe CrochetedManifestations.dll,main 7 1 <==== UWAGA
    EmptyTemp:

Po wykonaniu usun katalog C:\FRST i to wszystko.

0
  • #5 16 Cze 2016 16:07
    JuVehajt
    Poziom 12  

Udało się,

Jestem ciekaw czy to również było przyczyną tego że komputer czasem się zwiesza i nic nie da się zrobić. Ale to już ogarnę sam. Dzięki

0
  • #6 16 Cze 2016 19:38
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nie, nie ma to zwiazku z zawieszaniem.

Sprawdz temperatury (hwmonitor), ram (memtest.org), zasilacz (mierniki), dysk (crystaldiskinfo portable)

0