Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 - otworzenie samochodu, jak dostać się do środka po otwarciu maski

16 Cze 2016 20:40 3627 2
  • Poziom 2  
    Panowie mam duży problem z otworzeniem 307...
    Zamontowałem uniwersalny centralny zamek (Zamknij na niebieskim przewodzie przycisku, a otwórz na szarym przewodzie białego złącza na bsi, masą oczywiście)
    Dziś padł mi akumulator i tutaj zaczął się problem - nie mogę dostać się do samochodu. Udało mi się otworzyć maskę, podmieniłem akumulator, jednak auta nadal nie da się otworzyć. Wkładki w drzwiach są niesprawne, auto zamknięte. Przycisk zamknij na pilocie działa, po kilkunastu sekundach od podłączenia akumulatora, jednak nie da się otworzyć samochodu. Wcześniej otwierał się normalnie, również dopiero po kilkunastu sekundach od zamknięcia jednak w niczym mi to nie przeszkadzało.
    I tutaj moje pytanie... Czy po otwarciu maski jest jakaś możliwość aby dostać się do środka? Np. podając 12V na któryś bezpiecznik lub pin, tak aby otworzył się centralny, okno lub klapa. Może przychodzi Wam do głowy jakiś pomysł? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, gdyż już nie mam pomysłów a zbicie szyby to ostateczność...
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Kolego nie posiadam poduszki rozporowej, a nie chcę uszkodzić lakieru na ramce, oczywiście jeśli nie będzie innego sposobu to spróbuję i tego, ale może jest jakiś myk, aby podać gdzieś pod maską +12V aby centralny "ożył". Po rozładowaniu aku prawdopodobnie oszalał BSI, wcześniej centralny również działał w "dziwny" sposób, bo dopiero po uśpieniu czyli po około 30 sekundach, ale w niczym to nie przeszkadzało, gdyż i tak po zamknięciu nie było potrzeby otwierania "na już", teraz po uśpieniu działa zamykanie (słychać siłownik w drzwiach) lecz otwieranie nie daje żadnego znaku.