Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mazda 323 C 1,3 94 rocznik - Założenie centralnego zamka na oryginalnej instal.

qurek123 17 Cze 2016 11:37 876 2
  • #1 17 Cze 2016 11:37
    qurek123
    Poziom 12  

Witam,
    Otóż posiadam samochód mazda 323 c 1,3 z 94r. i chciałem założyć w tym samochodzie centralny zamek, który zakupiłem wcześniej, a mianowicie jest CZ firmy Stig. Gdy rozebrałem boczki tapicerki z drzwi to moim oczom pokazała się fabrycznie pociągnięta instalacja elektryczna właśnie pod centralny zamek, jednakże siłowników ani nic podobnego w drzwiach się nie znajduje, jedynie poprowadzone kabelki gotowe do podłączenia. Pomyślałem sobie po co będę przeciskał nowe przewody jak już fabryczne przygotowane w tym celu,

Problem polega na tym, że nie mogę odnaleźć gdzie te przewody wychodzą w samochodzie. Rozebrałem wszystko w okół bezpieczników i znajduje się tam jedna wolna kostka nie podpięta do niczego, jednakże to nie jest to czego szukam bowiem wychodzi do niej znacznie więcej przewodów niż powinno. Po prawidłowych przewodach nigdzie ani śladu. Wchodzą gdzieś z drzwi w głąb samochodu i znikają (Nie są one odcięte bo idą gdzieś z całą wiązką i nie da się ich wyciągnąć).

Może ma ktoś pomysł, w którym miejscu szukać tych przewodów??
    Albo może ktoś montował centralny zamek w tym modelu i ma jakiś pomysł?

Za wszystkie rady serdecznie dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

0 2
  • #3 17 Cze 2016 22:50
    qurek123
    Poziom 12  

Widziałem już wcześniej ten temat jednakże nic nie pomógł i dlatego napisałem ten post :(

1
  Szukaj w 5mln produktów