Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

C360 ursus - podnośnik przestał unosić

rafcio205 17 Jun 2016 16:12 1683 4
    rafcio205
    Level 6  
    Witam, mam problem z moim c360, a więc podczas podnoszenia belek nagle opadł i przestał unosić, co może być przyczyną tego ? nie dawno zostały wymienione cylinder,tłok podnośnika, podnośnik też był zregenerowany, pompa nowa jak również napęd pompy, rozdzielacza nie sprawdzałem i pewnie był powodem tego że opuszczał.

Dodano po 39 [minuty]:

doszedłem już co się stało, pękł cylinder, nowy cylinder uniosłem nim może 20 balotów siana, z jakiego powodu pękł ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    grzebcio
    Level 11  
    Pewnie ścieło uszczelnienie na tłoku.
    Ciśnienie jest na pompie?
  • Helpful post
    gilus1
    Level 28  
    Cylinder mógł pęknąć z kilku powodów:
    1. Wada fabryczna,
    2. Podczas montażu uległ uszkodzeniu,
    3. Zawór przeciążeniowy cylindra jest zatkany i np na nierównościach na drodze doszło do przeciążenia i nadmiernego wzrostu ciśnienia. W takim wypadku zawór powinien zadziałać i wypuścić nadmiar ciśnienia a podnośnik opuściłby się trochę.
    Tomeczek13
    Level 8  
    Koledzy bo umnie jest tak jak włacze walek to nie podniesie a jak dzwignie właczania walka przesune do samej gory i jade na piatym biegu to podniesie lecz jak wycisne pedal sprzegla to opadnie co to morze byc dzieki zgory