Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TX-50AS650E - nie widzi blu-ray DMP-BDT111

SaoPaulo 17 Cze 2016 20:22 723 7
  • #1 17 Cze 2016 20:22
    SaoPaulo
    Poziom 6  

Cześć.

Jak w temacie. Mój TV Panasonic TX-50AS650E po podłączeniu przez HDMI nie widzi blu-ray Panasonic DMP-BDT111. Kombinowałem na "milion" sposobów i nic.
    Co jest "najśmieszniejsze", że po podłączeniu DVD Manty działa, po podłączeniu kina domowego Philipsa, wszystko działa.
    I w drugą stronę, podłączyłem blu-ray przez HDMI do TV Sony, wszystko jest. Przetestowałem bodajże 7 różnych kabli HDMI i lipa.
    Wziąłem tego blu-raya i dziś facet w jednym z marketów RTV podłączył go do TV Panasonica (modelu nie znam) i co? I TV nie widzi blu-raya.
    Ustawienia Viera Link też nie pomagają, owszem przełącza wtedy na dany port HDMI, do którego jest podłączony blu-ray, ale jest tylko czarny ekran.
    Dodam, że przez połączenia przez cinche TV go widzi.
    Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

0 7
  • #3 17 Cze 2016 22:09
    sosarek

Poziom 43  

Inne urządzenia podłączone przez HDMI działają prawidłowo?

0
  • #4 18 Cze 2016 11:37
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

SaoPaulo napisał:
    Mój TV Panasonic TX-50AS650E po podłączeniu przez HDMI nie widzi blu-ray Panasonic DMP-BDT111.

SaoPaulo napisał:
    facet w jednym z marketów RTV podłączył go do TV Panasonica (modelu nie znam) i co? I TV nie widzi blu-raya.

Więc problemem jest tu albo tv tego producenta, albo sam BR.

Wgrać do BR najnowsze oprogramowanie, zresetować tego Panasonica i zobaczyć (jeśli to Panasonica jest najnowszy soft to też wgrać) - jeśli i to nie pomoże, to reklamować u sprzedawcy.

0
  • #5 18 Cze 2016 17:47
    SaoPaulo
    Poziom 6  

mihal2002 napisał:
    Masz problem pytaj w Panasonicu.

Pytałem, dzwoniłem, po niedzieli ma być serwis, bo TV na gwarancji jest, ale oni już mi powiedzieli, że pierwszy raz sie z czymś takim spotkali.
    sosarek napisał:
    Inne urządzenia podłączone przez HDMI działają prawidłowo?

Tak jak pisałem, TAK! I dekoder sat., kino domowe, inne DVD, wszystko hula jak należy. Mało tego, kupiłem w zeszłym miesiącu soundbara też Panasonica i przez HDMI dźwięk wali, aż sąsiedzi za ścianą tańczą ;)
    KOCUREK1970 napisał:
    Wgrać do BR najnowsze oprogramowanie, zresetować tego Panasonica i zobaczyć (jeśli to Panasonica jest najnowszy soft to też wgrać) - jeśli i to nie pomoże, to reklamować u sprzedawcy.

Wszystko zrobione o czym piszesz. No chyba, że ten reset mam w jakiś szczególny sposób wykonać?

Ręce opadają normalnie :(

Dziś podłączę go jeszcze pod jakiegoś LG i dam znać co i jak. Sony go czytał bez problemu.

Dodano po 2 [godziny] 55 [minuty]:

Podłączyłem go pod TV LG i śmiga normalnie. Więc w czym tkwi problem? W TV Panasonic?

0
  • #6 18 Cze 2016 21:22
    sosarek

Poziom 43  

SaoPaulo napisał:
    Więc w czym tkwi problem? W TV Panasonic?

Albo jego ustawieniach - Wrożek tu nie ma, Ty dysponujesz sprzętem więc napoisz jakie masz ustawienia HDMI lub zamieść jakieś zdjęcia.

0
  • #7 18 Cze 2016 21:50
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

SaoPaulo napisał:
    ten reset mam w jakiś szczególny sposób wykonać?

Przywrócić tv do ustawień fabrycznych.

0
  • #8 25 Cze 2016 20:01
    SaoPaulo
    Poziom 6  

Oto ustawienia TV

oraz BR

0