Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tracer sro18d - reakcja na ruch

18 Cze 2016 14:33 366 4
  • Poziom 5  
    Posiadam mysz bez przewodową z stacją dokującą tracer sro18d. Przeważnie działa ona działa poprawnie, ale niestety zdarza się, że ma ona "focha". Przejawia się to tym, że mysz/stacja reaguje tylko na ruch "w dół". Przyciski i scrol działają , (na stacji miga jedna z diod[ "jest synchronizacja"] przy ruchu w dół też) natomiast przy ruchu w prawo, lewo, góra nic się nie dzieje (dioda na stacji świeci światłem ciągłym). Mysz wydaje mi się że reaguje na ruch, bo "laser", gdy mysz przez chwilę nie jest używana przygasa, natomiast przy ruchu w dowolna stronę mocniej świeci, tak samo, jak użyje się jeden z przycisków. Wcześniej pomagało wymiana baterii (pomimo tego że baterie były dobre), teraz kupiłem nowe baterie alkaliczne i niestety nie pomogło. Może ktoś miał podobny problem.
  • Poziom 15  
    Mysz na gwarancję.

Pytanie: 'Mysz działa czy nie? Bo nic nie napisałeś'
    [Off-Topic ' podaje sytuację dlaczego mysz powinna trafić na gwarancję']
    U "mojego" kolegi było tak samo mysz w ogóle nie reagowała laser palił się co 2 minuty i gasł na 30 sekund i potem półtorej minuty nic. Oddał na gwarancję ale chyba mu nie odesłali.
  • Poziom 5  
    mysz nie posiada już gwarancji, jakby posiadała to dawno by się znalazła w serwisie, lub była by do zwrotu. Dlatego też pisze tu bo może ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać.
    xCandy napisał:
    Pytanie: 'Mysz działa czy nie? Bo nic nie napisałeś'

Sama myszka wydaje się działać (świeci, przyciski działają, reaguje na ruch[ patrz wyżej]) według mnie (ale mogę się mylić), jest brak pełnej synchronizacji myszy ze stacja dokującą [patrz wyżej]
  • Poziom 5  
    podłączałem do wszystkich portów usb, podłączałem jeszcze do 2 innych komputerów i to samo :cry: