Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak połączenia z internetem przez WiFi

wuicecha 18 Jun 2016 23:05 564 2
    wuicecha
    Level 3  
    Siemanko. Na wstepie chcialbym zaznaczyc ze jestem tu pierwszy raz, gdyby temat byl w zlym dziale czy cos z tych rzeczy.
    Przechodzac do sedna sprawy. Mam problem z karta sieciowa bezprzewodowa, nie moge uzywac WiFi w ogole nie mam 'menu' do wyboru sieci (tak jakym nie mial sterownika). Moja karta jest włączona, ikona jest zabarwiona (mniema ze kolor potwierdza ze jest wlaczona, bo nie jest czarno-biala) zaś przy niej widnieje czerwony X. Dodam ze prawdopobnie jest to wina wyłączonej sieci bezprzewodowej, w zakladce 'centrum mobilnosci w systemie Windows) ponieważ wyczytalem ze moze byc wylaczona i owszem - jest wylaczona, lecz nie da sie jej wlaczyc.
    Problem ten mam od momentu zainstalowania VirtualBoxa gdzie stawiałem serwer na virtualnej maszynie. Nawet formatowalem laptopa (liczylem ze to pomoze, tymbardziej ze nie mialem nic waznego na laptopie).
    Prosze o pomoc !!! Bardzo mi zalezy na naprawie tej usterki, poniewaz potrzebuje laptopa do pracy. Bede wdzieczny za kazda chec pomocy. Pozdrawiam.
    Pedros050
    Level 43  
    Witam a czy w biosie masz włączony lan ?A po drugie jaki to model laptopa i systemu operacyjnego ?