Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

STACJA LUTOWNICZA 898D 2w1 HOT-AIR LED ZHAOXIN

guciokw 19 Jun 2016 17:44 1980 2
    guciokw
    Level 2  
    Witam chce zakupić Stacje lutowniczą STACJA LUTOWNICZA 898D 2w1 HOT-AIR LED ZHAOXIN. Co o niej sądzicie ? Czy można nią lutować gniazda zasilania w laptopach, oraz czy można przeprowadzać na niej Rebalingi układów BGA? Na tej stronie wyczytałem że można http://www.elektromechanika.pl/stacja-lutownicza-898d,id198.html Bardzo proszę o porady w jakich temperaturach lutować gniazda zasilania a w jakich temperaturach robić rebalingi słyszałem ze w 200 stopniach się przeprowadza Rebaling. Proszę o wyrozumiałość jestem nowym użytkownikiem forum i liczę na waszą pomoc interesuję się elektroniką i chciałbym się nauczyć czegoś nowego. Pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    szymon122
    Level 38  
    guciokw wrote:
    słyszałem ze w 200 stopniach się przeprowadza Rebaling

Słyszałem, że nic w tej dziedzinie nie wiesz ;)

Może najpierw zaczniesz od podstaw zanim komuś weźmiesz laptop "do naprawy" i jeszcze bardziej go popsujesz. Reballing nie zrobisz bo nie masz podgrzewacza.
    Zacznij składać kity, uczyć się lutować a dopiero potem myśl o laptopach.
    guciokw
    Level 2  
    szymon122 Jak byś chciał wiedzieć to laptopy już naprawiam, prosiłem o porady a nie krytykę a skąd słyszałeś że nic nie wiem ??