Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TP-LINK TD-W8970 - Nie widzi Neostrady

19 Cze 2016 19:26 1101 11
  • Poziom 13  
    Witam.
    Mam 2 routery jeden FunBox oraz TP-LINK TD-W8970,w czasie wyładowań został uszkodzony FunBox i podłączyłem LINK TD-W8970,internet funkcjonował normalnie.Instalatorzy przyjechali i wymienili na nowy FunBox , skonfigurowali uruchomili i internet działa normalnie.Gdy wymieniłem router na TP-LINK TD-W8970 i wpisaniu nowego hasła nie uruchomił się internet,po resecie i wpisaniu od nowa hasła także nie uruchomił się internet,tak jakby nie miał dostępu do operatora.W laptopie na wifi nie widzi strony TP-LINK,widzi stronę TP-LINK stacjonarny po kablu.Proszę o poradę.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Pytanie zasadnicze jaką masz modulację ASDL czy VDSL na linii? Jeżeli nie wiesz o czym mówię sprawdź na umowie jaką masz prędkość wpisaną na tym łączu.
  • Poziom 13  
    Niestety nie mogę znaleśc umowy i nie wiem jaką mam prędkośc na tym łączu piszę z laptopa z którego nie mogę wejść na stronę 192.168.1.1 ale wesedłem z stacjonarnego po kablu ,gdzie mogę znaleśc modulację?
    Zakładka Status TP-linka
  • Poziom 13  
    Modulacja jest ASDL
    Pokaż tą zakładkę Status z TP-linka
    TP-link nie ma podłączonej linii telefonicznej lub ma uszkodzony modem.
  • Poziom 13  
    Gdzie to mam sprawdzić? w jaki sposób?
    To raczej było pytanie czy do portu telefonicznego masz podłączoną linię bo sam widzisz że masz "disconnected".
  • Poziom 13  
    Faktycznie nie miałem podłączonej linii telefonicznej następne zdjęcie przesyłamTP-LINK TD-W8970 - Nie widzi Neostrady
    Cytat:
  • Poziom 13  
    Witam.
    Sprawę rozwiązałem za pomocą płytki instalacyjnej router działa lecz dalej nie rozwiązałem problemu dlaczego nie mogę się zalogować 192.168.1.1 do żadnego routera ani na żadnej przeglądarce mowa o laptopie na stacjonarnym mogę się zalogować.