Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezprzewodowy czujnik kontrakton-owy z centralką wykonawczą

Przemus_92 19 Cze 2016 23:52 312 1
  • #1 19 Cze 2016 23:52
    Przemus_92
    Poziom 11  

Witam!
    Poszukuję w internecie bezprzewodowego czujnika kontraktonowego takiego jak do alarmów antywłamaniowych. W internecie są takowe urządzenia ale już przystosowane do centralek alarmowych bez układów wykonawczych a ja potrzebuję żeby zamontować taki czujnik na drzwiach i żeby wysyłał on bezprzewodowo sygnał do centralki wykonawczej czyli np. na jakąś płytkę z przekaźnikiem i aby można było podłączyć pod to np. żarówkę.
    W korytarzu mam zamontowany czujnik ruchu na 12V i potrzebuję aby wyłączyć mu zasilanie gdy ktoś otwiera drzwi na zewnątrz albo zostawi otwarte żeby wieczorem kiedy jest on w fazie pracy aby świecąca żarówka nie zwabiała mi moli i komarów do domu a po zamknięciu drzwi żeby ten czujnik kontraktonowy z powrotem załączył zasilanie do czujnika ruchu. Przeciągniecie przewodów nie ma jak gdyż korytarz jest po remoncie i taka opcja nie wchodzi w grę a wcześniej o tym nie pomyślałem :(
    Czy wie ktoś może o takim gotowym zestawie ?

0 1
  • Fibaro
  • #2 20 Cze 2016 00:36
    alster1
    Poziom 25  

Zobacz na produkty firmy Elmes, mają w ofercie kontaktrony bezprzewodowe współpracujące z odbiornikami z przekaźnikiem na wyjściu.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo