Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor do poczekalni - jaki wybrać?

Emhyr_var_Emreis 20 Cze 2016 11:47 333 4
  • #1 20 Cze 2016 11:47
    Emhyr_var_Emreis
    Poziom 4  

Witam,

znajomy poprosił mnie o pomoc w dobraniu monitora do poczekalni. Monitor ten miałby wisieć na ścianie w poczekalni i jedynym jego zadaniem byłoby wyświetlanie serii zdjęć bądź krótkich animacji/filmików. Jako, że średnio orientuję się zarówno w rynku jak i samym doborze monitorów chciałbym prosić o pomoc.

Tak jak wspominałem monitor będzie zawieszony na ścianie i dlatego musi posiadać w miarę dużą możliwość regulacji w pionie (choć w poziomie też by się przydała). Jeśli chodzi o wielkość to w sumie im większy tym lepszy ale myślałem o czymś około 40". Monitor będzie podłączony kablem XXX do laptopa znajdującego się około 4-8 metrów od monitora (znajomy jeszcze nie jest pewien gdzie będzie laptop).

Prosiłbym o pomoc gdyż kompletnie nie wiem z której strony zacząć szukanie odpowiedniego modelu. Dodam jeszcze, że cena o ile warto wydać więcej nie gra dużej roli. Jeżeli monitor spełniający podane kryteria będzie kosztować załóżmy 1500 zł ale o ile jest sens wydawać większe pieniądze to zakup monitora za przykładowo 2500 zł nie będzie problemem. Pytanie tylko czy jest sens wydawać pieniądze na monitor który będzie jedynie służył jako pokaz slajdów?

Pozdrawiam!

• #2 20 Cze 2016 13:01
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Emhyr_var_Emreis napisał:
    Pytanie tylko czy jest sens wydawać pieniądze na monitor który będzie jedynie służył jako pokaz slajdów?

Nie ma sensu. Równie dobrze (taniej i prościej) będzie kupić TV 40" i puszczać prezentacje (zdjęcia, filmy) z pendrive.

• #3 20 Cze 2016 13:14
    Emhyr_var_Emreis
    Poziom 4  

Dziękuję za odpowiedź, w takim razie prosiłbym o pomoc w wyborze odpowiedniego telewizora a temat o przeniesienie do odpowiedniego działu :)

• #5 21 Cze 2016 00:14
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To z dobrych masz model 4K :
    - TCLa 50 S7806
    - Philipsa 50PUH6400
    - Philipsa 49PUH4900

Modele fullHD
    - Hitachi 50HZT66
    - JVC 50V750
    - LG 50 LF652

Szukaj w ofercie