Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki TV do PS4 do ok. 2000 zł ?

malan007 20 Jun 2016 13:40 1014 19
Optex
    malan007
    Level 11  
    Witam. Planuje zakup TV do PS4 do kwoty 2500 zł.
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 43m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Słońce będzie za telewizorem (nie będzie odbijać się w ekranie)
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Toshiba 42 cale
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Smart TV i 3D
    10 .Jakie urządzenia? PlayStation 4
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? około 7 godzin
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? - obojętnie
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, telewizor ma głównie do tego służyć.
    17. Preferencje co do wielkości? 55-60cali
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 2500 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D? Tak.
  • Optex
    User removed account
    Level 1  
    Svetherus
    Level 28  
    stanowczo lepiej wziąć coś producenta który nie jest no-name jak te powyżej.
    LG 55lf652v - z najlepszym Input Lagiem na rynku.

Moderated By Mirek Z.:

Wypisywanie bzdur/kłamstw, jak zwykle zapominanie o rozpoczynaniu zdań wielką literą. Udzielam ostrzeżenia.

User removed account
    Level 1  
    MaXeN84
    Level 15  
    2016r. - większościowe udziały Sharp wykupione już przez firmę UMC, co z Sharpem już niewiele ma wspólnego, a wielu pracowników narzeka na jakość i warunki pracy - z resztą sam mam wielu znajomych, bo zakłady w Łysomicach pod moim rodzimym miastem Toruniem zbytnio chluby nie przynoszą:
    http://nowosci.com.pl/334821,Firma-UMC-kupila...kcja-Dla-niektorych-pracownikow-za-ostro.html
    Poza tym pomijam wątpliwą jakość większości modeli, gdzie jest ogromny problem z nierównomiernym podświetleniem matryc, często krawędzie bardziej prześwietlone, a środek zdecydowanie ciemniejszy...

PS. Zgadzam się z użytkownikiem Svetherus, lepiej 55LF652, przynajmniej równomierne podświetlenie...
    User removed account
    Level 1  
  • Optex
    MaXeN84
    Level 15  
    Jasne obozu pracy nie ma, ale dyrekcja nie zezwoliła pracownikom Państwowej Inspekcji Pracy przeprowadzić ankiety antymobbingowej, a pracownikom przysłowiowe "siusiu" należy się tylko i wyłącznie w trakcie regulaminowej przerwy wynikającej z przepisów kodeksu prawa pracy...
    Rzeczywiście jest się czym chwalić..

Opisane jest to jasne w artykule niezależnej gazety lokalnej, której wpis zamieściłem powyżej, no ale skąd o tym mogą wiedzieć w dalekim Olsztynie...

Lepiej dobrej klasy TV FHD, niż słabej jakości TV 4K.
    User removed account
    Level 1  
    MaXeN84
    Level 15  
    Ilość nie zawsze znaczy jakość ;)
    User removed account
    Level 1  
    MaXeN84
    Level 15  
    A nawet i niech cały mój Toruń i okolice zatrudnią - byle uczciwie płacili i zapewniali jakość swoim wyrobom... Będę 1-szy co będzie im klaskał...
    Ja płakać nie mam po co. Zdrowy, szczęśliwy, spełniony jestem... :)
    User removed account
    Level 1  
    MaXeN84
    Level 15  
    Mogę się nawet im wszystkim kłaniać w pas, ale jeszcze nie teraz, bo w 2015 i 2016r. uważam nie ma dobrych Sharpów (kto wiem, może kiedyś mnie zaskoczą czymś innym jak tylko niską ceną?). Fatalne podświetlenie krawędziowe - jak to poprawią to możemy zacząć mówić o spełnianiu minimalnych kryteriów jakości obrazu i tego aby te TV polecać - póki co nie widzę takiej opcji.
    User removed account
    Level 1  
    MaXeN84
    Level 15  
    Zainteresowanym polecam sprawdzić w większym stopniu podświetlenie - zwłaszcza przy ramkach. Przy okazji wstawię niebawem własne zdjęcie (jak nie zapomnę to jutro), a póki co polecam całkiem świeży obrazek tutaj z forum:
    Jaki TV do PS4 do ok. 2000 zł ?
    Jeśli to jest dla kogoś synonimem jakości obrazu i równomierne podświetlenie to ja nie mam więcej pytań:)
    User removed account
    Level 1  
    MaXeN84
    Level 15  
    LOCOLOCO wrote:
    Szkoda nawet pisać na ten temat , widać totalna złośliwość w załączonym zdjęciu.

Powtarzam nie złośliwość, a troska aby ktoś nie utopił pieniędzy w bubel :)

LOCOLOCO wrote:

Ale trzeba być prawdziwym ignorantem aby wklejać takie zdjęcia .

Trzeba być prawdziwym ignorantem, aby wypowiadać się po samej fotce jak nie widziało się konkretnego egzemplarza na oczy :)

LOCOLOCO wrote:

Przecież nawet OLED naświetlony tak będzie wyglądał.

Poproszę o podobna fotkę OLED-a ;)

LOCOLOCO wrote:

Bzdura na kółkach - to może zrobić tylko "specjalista"

Przecież Ty tego nie zrobiłeś prawda? ;)

Moderated By Mirek Z.:

Kolega przekroczył już wszelkie dopuszczalne standarty obowiązujące w tym dziale. Tak ma wyglądać pomoc dla użytkowników/pytających? Blokada pisania

.
    User removed account
    Level 1  
    Svetherus
    Level 28  
    LOCO, w tym momencie co najwyżej można napisać "touché" i zakończyć dyskusję.
    User removed account
    Level 1