Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aerocool 750GM - Nowy zasilacz ze sklepu a pracuje jak chce.

marwopl 20 Jun 2016 15:54 456 1
    marwopl
    Level 1  
    Witam ostatnio zakupiłem zasilacz na morele i kiedy to odebrałem go ze sklepu w sobotę podłączyłem pod komputer zauważyłem ze zasilacz nie działa jak powinien. Dałem za niego 320zł. Zasilacz pracuje 20 sekund i sie wyłącza Jagby jakieś zabezpieczenie załączało się. Dzisiaj to jest poniedziałek. Po złożeniu reklamacji w sklepie morele postanowiłem nagrać film jak to zasilacz nie działa w ramach wiarygodności. Ale pojawił sie kolejny problem. Teraz działa ale 2-3 minuty nie sekundy. Naprawde nie mam pojęcia co sie dzieje xD jestem po elektronice, technikum elektronicznym a pierwszy raz sie spotykam z taka sytuacja ze sam z siebie zaczyna działa dłużej, paranoja jakaś xD Dodam ze na moim starym zasilaczu za 50 zł który nawet nie ma marki napisanej działa wszystko jak należy. Testowałem zasilacz na sucho zwierając zielony z czarnym kablem taka sama sytuacja jak w komputerze. Prosiłbym moze o jakieś rady czy cos? Co to moze byc? Dziekuje i pozdrawiam.
    Pan.Jan
    Level 17  
    Ja reklamował bym od razu, lepiej w tym nie grzeb bo może okazać się że zasilacz nie zostanie przyjęty na reklamację.