Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5 3bg - Zamek drzwi tylnych buczy

Asteroid 20 Cze 2016 23:37 330 2
  • #1 20 Cze 2016 23:37
    Asteroid
    Poziom 20  

Witam mam problem z prawym tylnym zamkiem. Mianowicie wszystkie zamki się otwierają za 1 razem a ten prawy tylny za 1 razem tylko zabuczy i nie otwiera. Jak nacisnę otwieranie na pilocie ponownie albo parę razy to w końcu się otworzy. Zamyka bezbłędnie za każdym razem. Rozebrałem zamek poprawiłem wszystkie luty, sprawdziłem ciągłość ścieżek,przesmarowałem zamek. Sprawdziłem przewody idące do drzwi w gumowej osłonie ( niepopękane ), kostkę przy słupku idącą do drzwi przeczyściłem styki ponieważ był nalot. Zamek działał około miesiąc i znowu te same objawy czyli za 1 razem nie otwiera tylko zabuczy tak jakby coś go trzymało mechanicznie.Koledzy macie jakiś pomysł ?

0 2
  • #2 21 Cze 2016 18:59
    Ireneo
    Poziom 39  

Został tylko silniczek w zamku,on pewnie buczy a nie zimne luty.

0
  • #3 28 Cze 2016 23:03
    Asteroid
    Poziom 20  

Silniczek 100 % sprawny. Zauważyłem że jak w końcu otworzę ten zamek z pilota. Wtedy jak go zamykam i otwieram z przycisków w drzwiach kierowcy działa bezbłędnie testowałem chyba ze 100 razy. Czyli ewidentnie jest problem z odryglowaniem tego zamka, koledzy na jakiej zasadzie działa ryglowanie i odryglowanie co sprawdzić więcej?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo