Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RL44QTRS - sama sie wyłącza i włącza

rosyjka 21 Cze 2016 16:17 1032 1
  • #1 21 Cze 2016 16:17
    rosyjka
    Poziom 9  

Witam serdecznie
    Mój problem dotyczy jak w opisie pisze włączaniu się i wyłączaniu lodówki. Jednak to co zauważyłem i usłyszałem to, że jak lodówka się wyłącza to ostatnie sekundy coś rzęzi z tyłu. Jakby autem jechał na 5 biegu 20 k\h pre sekund to trwa i wyłącza się na amen po paru godzinach gdy się wyłączy po wyciagnięciu wtyczki od zasilania i po nowym włożeniu w kontakt.

Znowu startuje ale nie pali się światełko w środku i wyświetlacz zaczyna wariować raz się zapala, a raz nie. Jak się zapali to nie mogę ustawić temperatury ani w zamrażalniku ani w chłodziarce tylko mogę przestawiać opcje, które są obok temperatury.

Wiem, że to opis napisany chaotycznie, ale nie znam się na takim sprzęcie wiec pisze to co za obserwowałem własnymi słowami więc proszę o szybkie wiadomości bo upały idą i nie wiem czy już jechać po nową lodówkę czy to może jakaś błahostka, którą można zrobić na miejscu dziękuję za wyrozumiałość i czekam pilnie na odpowiedzi. Podam wam link do mojej lodówki http://www.samsung.com/pl/support/model/RL44QTRS1/XEO

1 1
  • #2 26 Cze 2016 18:30
    rosyjka
    Poziom 9  

no wszystko sie wyjaśnilo wystarczy odłaczyć od prądu na min 24 godziny i wszystko wruciło do normy 3 dzień hula bez zarzutu zobaczymy jak długo ale narazie jest ok

0