Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt suzuki ignis. Nie włącza się

21 Jun 2016 21:22 2877 5
 • Level 12  
  Witam
  Mam problem, otóż pewnego dnia jechałem samochodem i słuchałem radia (nie CD), radio wyłączyło się. Coś w radiu "cyka". Włożona była tam już dawno temu płyta CD, nie słuchana z pół roku. Wymontowałem radio, wyjąłem płytę z napędu. Gdy podłączyłem radio, słychać było silniczek. Może od mechanizmu płyty. Po chwili wyłącza się i radio znów sobie "cyka", dźwięk podobny do pracującej soczewki lasera jak nie rozpoznaje płyty CD. Włączyłem radio z odpiętym CD i to samo (tzn już bez cykania). Radio nie reaguje na nic, na żaden klawisz. Nie wzbudza wyświetlacza aby się dało wklepać Kod.
 • Level 12  
  Nikt nie wie co może być grane? Ewentualnie czy jest duży problem aby rozkodować to radio. Na znanym serwisie aukcyjnym można takowe kupić za 150 pln. Ale czy da się sciągnąć kod za jakieś rozsadne pieniądze, albo czy instnieją działające kalkualtory?
 • Level 22  
  Witam
  Jeśli to Blaupunkt BP3063 to z kodem nie ma większych problemów. Sytuacja może się skomplikować w przypadku wymiany radia, na tej stronie masz opisaną podobną sytuację.
  Pozdr Yano
 • Level 37  
  flgmnft wrote:
  Ewentualnie czy jest duży problem aby rozkodować to radio.


  Ok 50 - 120 zł.
 • Level 1  
  Czy problem został rozwiązany???
  U mnie w Ignisie po wyciągnięciu akumulatora na wyświetlaczu pojawia się jedynie godzina i temperatura. Radio zupełnie nie odpowiada, żaden przycisk nie działa. Słychać jedynie dziwne tykanie w cd.
 • Level 12  
  Wymieniłem radio na inne nie fabryczne, pogodziłem się z brakiem możliwości zmiany godziny. Tzn kiedyś o 0:00 zszedłem i zdjąłem kleme.
  A samochód sprzedałem początkiem tego roku.