Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt suzuki ignis. Nie włącza się

21 Cze 2016 21:22 2202 5
  • Poziom 12  
    Witam
    Mam problem, otóż pewnego dnia jechałem samochodem i słuchałem radia (nie CD), radio wyłączyło się. Coś w radiu "cyka". Włożona była tam już dawno temu płyta CD, nie słuchana z pół roku. Wymontowałem radio, wyjąłem płytę z napędu. Gdy podłączyłem radio, słychać było silniczek. Może od mechanizmu płyty. Po chwili wyłącza się i radio znów sobie "cyka", dźwięk podobny do pracującej soczewki lasera jak nie rozpoznaje płyty CD. Włączyłem radio z odpiętym CD i to samo (tzn już bez cykania). Radio nie reaguje na nic, na żaden klawisz. Nie wzbudza wyświetlacza aby się dało wklepać Kod.
  • Poziom 12  
    Nikt nie wie co może być grane? Ewentualnie czy jest duży problem aby rozkodować to radio. Na znanym serwisie aukcyjnym można takowe kupić za 150 pln. Ale czy da się sciągnąć kod za jakieś rozsadne pieniądze, albo czy instnieją działające kalkualtory?
  • Poziom 22  
    Witam
    Jeśli to Blaupunkt BP3063 to z kodem nie ma większych problemów. Sytuacja może się skomplikować w przypadku wymiany radia, na tej stronie masz opisaną podobną sytuację.
    Pozdr Yano
  • Poziom 36  
    flgmnft napisał:
    Ewentualnie czy jest duży problem aby rozkodować to radio.

Ok 50 - 120 zł.
  • Poziom 1  
    Czy problem został rozwiązany???
    U mnie w Ignisie po wyciągnięciu akumulatora na wyświetlaczu pojawia się jedynie godzina i temperatura. Radio zupełnie nie odpowiada, żaden przycisk nie działa. Słychać jedynie dziwne tykanie w cd.
  • Poziom 12  
    Wymieniłem radio na inne nie fabryczne, pogodziłem się z brakiem możliwości zmiany godziny. Tzn kiedyś o 0:00 zszedłem i zdjąłem kleme.
    A samochód sprzedałem początkiem tego roku.