Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yiaris - Oddanie auta do wypożyczalni.

przemoxsx 22 Cze 2016 00:11 1020 4
  • #1 22 Cze 2016 00:11
    przemoxsx
    Poziom 12  

Witam w sobote miałem stłuczkę swoim prywatnym samochodem nie z mojej winy i po zgłoszeniu wszystkiego do link4 tego samego dnia dostałem samochód z wypożyczalni Rentis. Wypożyczalnia dostarczyła mi samochód pod dom ( wszystkie koszta z oc sprawcy) no i wszystko fajnie ale w poniedziałek miałem sytuacje na parkingu no i wiem że to była moja wina lecz wyszło tak że z drugim autem rozjechaliśmy tak jak jakby współwina w zgodzie każdy robi auto na swój koszt. W wyniku tego zdarzenia został przerysowany zderzak i lampa oraz wgięty błotnik. Wszystko to zrobiłem i praktycznie nie ma śladu jedynie błotnik w jednym miejscu nie udało sie go uratować tzn. tylko z bliska widać że cos było zrobione. Możliwe że tego nie zobaczą ale nie wiem co zrobić gdyby zobaczyli. Kaucja samochodu wynosi 1250 zł, nic nie płaciłem przy odbiorze auta. Wczoraj czytałem umowę i pierwszy punkt mówi jasno że wynajmujący samochód musi posiadać minimum 21 lat i posiadać minimum rok prawo jazdy, ja nie mam ukończonych 21 lat ani nie mam roku prawa jazdy. Informacji tej nie zataiłem nie czytałem wcześniej umowy przy podpisaniu. Pracownik wypożyczalni przepisał mój pesel z dowodu na umowę wiec chyba był świadomy mojego wieku miał też również moje prawo jazdy. I teraz moje pytanie czy w razie dopatrzenia szkody muszę zapłacić kaucje za samochód czy mogę bronić się tym że wypożyczyli samochód osobie nie spełniającej warunków umowy ? proszę o szybką odpowiedź ponieważ do czwartku do 15 muszę oddać auto.

0 4
  • #3 23 Cze 2016 15:11
    Wypożyczalnia Rentis
    Poziom 2  

Prosimy o kontakt mailowy z nami rezerwacje(malpa)rentis.pl . Proszę się nie obawiać, na pewno uda nam się rozwiązać ten problem.

0
  • #5 23 Cze 2016 15:31
    Wypożyczalnia Rentis
    Poziom 2  

Żadne wpadłeś. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście :)

0