Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki komputer do 3000? Rady i propozycje

Tiuba 22 Jun 2016 18:59 363 4
    Tiuba
    Level 7  
    Witam mam zamiar kupic nowy komputer moj fundusz to okolo 3000zl (oczywiscie cos po wyzej tez damy rade) mam jedna propozycje ale czy to dobra propozycja ? http://www.morele.net/inventory/info/GF8WhA/ moge prosic o jakies rady propozycje? tez na jakiej stronie najlepiej kupic tak aby montaz i instalacja windowsa byla w miare tania i wygodnie z reklamacjami w razie problemow z gory dziekuje ;)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    bloodyman
    Level 26  
    Wygląda OK. MOrele składa komputer za 1 zł jak wpiszesz kod.:) moim zdaniem warto kupić ssd chociażby 120GB na system. Komputer chodzi dużo lepiej. Kup kompa bez karty bo lada moment wyjdą nowe to ceny starych spadną w dół albo nową będzie korzystniej kupić (często jakieś gry dorzucają itp:)
    Tiuba
    Level 7  
    Nie no karta graficzna jest mi potrebna to jakies rady? :D jaka karte
    bloodyman
    Level 26  
    Chodzi o to e kartę dokupisz później.
    Tiuba
    Level 7  
    Dobra to jak narazie zostaje przy dodaniu samego dysku ssd ma to znaczenie jakiej firmy? czy wszystko bedzie dobrze wspolgralo? nie znam sie na tym zbytnio
    tez pytanie czy nie powinienem jakis kabli dokupic czy zasilacz na spokojnie utrzyma?