Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch SRV55T43EU/45 - nie kończy programu, zatrzymuje się na 1 min.

Rafhart 22 Cze 2016 20:56 2202 6
  • #1 22 Cze 2016 20:56
    Rafhart
    Poziom 9  

Witam, zanim założyłem temat przejrzałem forum, znalazłem podobne tematy ale nic nie pasuje, bo wyczyściłem elementy ze zdjęcia, zdjąłem płacz wody, wyczyściłem filtr przed "aqua stop" , nic nie pomogło, nie mam też wody pod zmywarką,
    na programie "auto" zmywarka zatrzymuje się na 1 min przed końcem , coś mieli i tyle. To samo na programie 34 min. za to na ostatnim programie 21 min. dochodzi do końca i sygnalizuje dźwiękiem koniec programu.

1 6
  • #2 22 Cze 2016 21:35
    Lodxx
    Specjalista AGD

Sprawdziłeś elektrozawory od płaszcza wody?

0
  • #4 22 Cze 2016 22:13
    Lodxx
    Specjalista AGD

Chodzi o te zawory,sprawdź czy nie są skorodowane. Bosch SRV55T43EU/45 - nie kończy programu, zatrzymuje się na 1 min.

1
  • #5 23 Cze 2016 00:20
    Rafhart
    Poziom 9  

Sprawdzone chodzą dobrze , jeden miał trochę nalotu z rdzy ten po prawej, wyczyszczone i zamontowane, wróciłem do płaszcza wodnego, myślałem że wszystko jest ok, bo kanały są niby drożne i przegapiłem że po lewej na górze jest czarny pływak, znaczy był kiedyś dopóki nie zasłonił go grzyb pleśń cokolwiek to jest,
    jestem w trakcie czyszczenia tego rejonu.

0
  • #7 23 Cze 2016 20:58
    Rafhart
    Poziom 9  

Problem rozwiązany, w płaszczu wodnym nie może być pleśni i zabrudzeń, czarny pływak musi być czysty. Trwał to trochę ale program 35 min. działa , wodę grzeje wszystko wygląda ok. Poobserwuje i dam znać , gdyby było coś nie tak, ale rada jest jedna wszystko musi być dokładnie wyczyszczone.

0