Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SCX 5635FN komunikat zamknij drzwi

23 Cze 2016 09:14 930 4
  • Poziom 4  
    Witam, mam drukarkę jak podane w temacie. Występuje na niej komunikat żeby zamknąć drzwi, kontaktowałem się w tej sprawie z producentem ten odesłał mnie do serwisu, gdzie zawołali za same sprawdzenie drukarki 100zl. Chciałbym ja naprawić samemu czytałem na rożnych forach ze prawdopodobnie jest to wina czujki przy drzwiczkach przednich, lub jakieś zwarcie na płycie głównej. Liczę na jakaś rade albo schemat jak rozłożyć to urządzenie na czynniki pierwsze i jak sprawdzić co się dokładnie zepsuło.
  • Poziom 4  
    ok rozkrecilem ja wszystko jest w porzadku na plytce / guzik tez jest ok i kabel wiec zapewne plytka glowna jest do wymiany....
  • Poziom 4  
    Witam, to znów ja i ta drukarka, po rozkręceniu jej i przeczyszczeniu, wciąż wyskakuje ten sam komunikat podobno ostatnią szansą jest zainstalowanie firmwaru dla tego modelu (zresetowanie drukarki). Problem polega na tym ze samsung nie wspiera już tej drukarki w Polsce, mogę ściągnąć tylko ze strony samsung US, gdzie wersja jest angielska- z tym że osoby które mają dostęp do drukarki nie do końca umieją ten język. Zatem potrzebuję pomocy w znalezieniu firmwaru w języku polskim do tej drukarki(dokładny model w temacie).
  • Poziom 4  
    zlutowalem na plytce przelaczniki od drzwiczek i obylo sie bez instalacji firmweru wiec zamykam:)