Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Deutz Agrotron 4.90 s - potrzebne schematy elektroniki skrzyni i podnośnika

Naix163 23 Jun 2016 20:21 2157 2
    Naix163
    Level 9  
    Witam, mam problem z elektroniką skrzyni i podnośnika W deutzu agrotronie 4.90s rocznik ciągnika 1996, ciągnik jest obecnie u znajomego mechanika jednak aby coś stworzyć potrzebne są schematy elektroniki w tym ciągniku i tu prośba do kogoś kto miał by dostęp do takowych schematów o udostępnienie mi ich, będę bardzo wdzięczny gdyż obecnie stoimy z robotą w martwym punkcie.
    Dodam jeszcze że główny objaw awarii to podczas jazdy ciągnikiem po rozgrzaniu oleju hydraulicznego ciągnik czasem sam przerzuca sobie połówki w taki sposób że przykładowo na wyświetlaczu jest półbieg "H" a w rzeczywistości ciągnik jedzie na "M" i na odwrót, im olej cieplejszy tym bardziej jest to odczuwalne i kłopotliwe przy tym wszystkim pojawia się czasem błąd serwisowy NR10.
    Jeżeli ktoś miał by wcześniej wspomniane schematy lub był by coś w stanie wnieść do tematu proszę o udzielanie się w temacie, z góry dzięki
    Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    Level 1  
    Naix163
    Level 9  
    Jestem z małopolski okolice Wolbromia, elektrozawory były sprawdzane, na chwilę obecną po poprawieniu czegoś w elektryce tak jak pisałem podnośnik zaczął działać ponoć jak należy ale wyskakuje obecnie błąd 18 i jeszcze jeden związany z komunikacją sterownika dlatego potrzebne są schematy elektryki, jeżeli była by jakaś możliwość abyś mi podesłał takowe schematy to był bym wdzięczny, mój mail naix163(malpa)gmail.com