Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Berlingo III 2010 - Schemat Instalacji Elektrycznej

zygamar 24 Jun 2016 02:46 2268 6
Wago
    zygamar
    Level 11  
    szukam schematu też do Berlingo III 2010 blaszak, zwłaszcza świateł jak jest zasilane przełącznik itp no będe wdzięczny.
  • Wago
  • Wago
    zygamar
    Level 11  
    Chciałem przerobić na samo załączające się mam moduł , ino nie wiem czy da się czy postój i mijania są zasilane jednym kablem do przełącznika czy wszystko komputer robi.
    vauer6
    Level 17  
    Latwiej poprostu podlaczyc lexie i przestawic w bsi swiatla na calodobowe,gdzies to jest w opcjach.
    zygamar
    Level 11  
    Mam dzienne dlatego bo za często lecą H4 a chciałem to z atomatyzować że np jak się wjeżdża w tunel sam przełączał na mijania a po wyjeździe jak jasno to wracał do dziennych tych H4 za dużo leci czy super markowe czy nie .
  • Helpful post
    vauer6
    Level 17  
    To juz gorzej,jak nie masz generalnie swiatel automatycznych fabrycznych to musisz dolozyc czujnik zmierzchu do tego.Jak podeslesz vin to ci udostepnie schemat swiatel mijania.
    Oktawian
    Level 11  
    Podpinam się pod temat
    Berlingo 2015
    Czy posiadasz może jakiś schemat instalacji elektrycznej ?
    Mam halogeny fabryczne, miejsce pod oryginały ledy do jazdy dziennej, chciałbym je dołożyć, ale potrzebuję schematu instalacji el.
    Mam aktualnie uruchomiony tryb skandynawski, ale mogę wyłączyć z poziomu menu radia.
    Jak uruchomić/ gdzie podpiąć oryginalne ledy ?

Jak się nazywają te wtyczki które trzeba wpiąć w led
    https://allegro.pl/oferta/lampy-jazdy-dziennej-led-partner-berlingo-12-tyc-5549465487