Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault scenic 19dci po włączeniu klimy pali bezpiecznik i gaśnie

24 Cze 2016 11:16 7242 9
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem Scenic 19dci 2001r. 102kM, po włączeniu klimatyzacji po jakimś czasie przepala się bezpiecznik i auto gaśnie po wymianie bezpiecznika odpala i można jeździć oczywiście bez klimy. Klima sprawdzona nabita jak już chwilę podziała bardzo dobrze chłodzi. Proszę o jakieś porady :cry:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 38  
    Który bezpiecznik?
  • Poziom 9  
    tylko pytanie dlaczego pail się ten bezpiecznik bo bez włączania klimy jeździłem całą zimę i nic się nie działo
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 18  
    stanwin napisał:
    Witam, mam problem Scenic 19dci 2001r. 102kM, po włączeniu klimatyzacji po jakimś czasie przepala się bezpiecznik i auto gaśnie po wymianie bezpiecznika odpala i można jeździć oczywiście bez klimy. Klima sprawdzona nabita jak już chwilę podziała bardzo dobrze chłodzi. Proszę o jakieś porady :cry:

Witam,

Napisz jaki bezpiecznik (nr. oraz Ampery) skoro masz zwarcie, i przepala ci bezpiecznik, do sprawdzenia instalacja(wiązka).
  • Poziom 9  
    zielony pod maską chyba 30
  • Poziom 43  
    Uszkodzony przekaźnik sprężarki klimy, wyjmij przekaźnik, włącz klimę i sprawdź.
  • Poziom 9  
    na zdjęciu nr 10 co ciekawe wczoraj po roku włączyłem klimę i ku mojemu zdziwieniu dobrze działała, zastanawia mnie jedna rzecz w międzyczasie wymieniłem pompę paliwa czy to mogło mieć jakieś znaczenie? renault scenic 19dci po włączeniu klimy pali bezpiecznik i gaśnie
    w zasadzie problem z paleniem bezpiecznika pojawia się przy wysokiej temperaturze na zewnątrz tak powyżej 25 stopni
  • Poziom 9  
    jakieś pomysły?
  • Poziom 9  
    Witam okazało się że to jednak pompa paliwa po wymianie klima działa bez problemu cały sezon