Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lark Ultimate 7i WIN/8i (obie edycje) - Kompletna paczka sterowników na 8.1/10

Puuska 24 Jun 2016 23:21 6288 1
    Puuska
    Level 11  
    Witaj uzytkowniku!

Jezeli zainstalowales na swoim tablecie Lark Windowsa 10 i "cos sie popsulo", to mam dla ciebie rozwiazanie!

To view the material on this forum you must be logged in.
    Kompletna

paczka sterownikow do tabletów 7i WIN oraz obu edycji tabletu 8i.

A zreszta... co ja bede gadal.
    Download
    To view the material on this forum you must be logged in.!Akz4xNNyDbHlgehBtA9ZRgFnxwHE1A To view the material on this forum you must be logged in.

Moderated By DriverMSG:

3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

Butcher696
    Level 10  
    Lark Ultimate 8i WINv2

System: Windows 10 - 32bit

Obraz systemu fabrycznego z pudełka:To view the material on this forum you must be logged in.!b4BTmLKS!ee9QA-l0atVX1DvuH6t51A

Instrukcja w paczce z obrazem ,zarówno i dodatkowo w folderze paczka owa z tematu sterowników

INFO: Jest to obraz 1:1 czystego systemu z pudełka Windowsa 10 32bit do Larka Ultimate 8i WINv2 ,wystarczy zbootować program do Backupu i załadować plik z obrazem systemu i przywrócić go na partycje Tabletu po czym tablet uruchomi się 1:1 jak z pudełka dopiero co wyjęty

PLIKI:
    Lark Ultimate 8i WINv2.rar <- Pliki z forum z sterownikami do WIndowsa 8.1/10

Lark Ultimate 8i WINv2.part1 i Lark Ultimate 8i WINv2.part2 (Do scalenia party) W nim znajduje się programy ,instrukcja jak i obraz w
    pliku 1:1 dysku Larka [Partycja Recovery ,Partycja System i 2 Partycje ukryte)

Instrukcja tworzenia / przywracania kopi systemu w filmie (Nie moje nagranie)