Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE

ŁukiSzczecin 25 Cze 2016 22:48 771 0
    ŁukiSzczecin
    Poziom 26  
    Witam wszystkich, tak jak w temacie wymienię dwa telefony.

My Phone Q-Smart LTE, kupiony w grudniu 2015 roku więc +/- półtora roku gwarancji. Telefon używany głównie do grania jako konsola PSX/PSP. Ekran 4,5" IPS 854x480, Dual-sim (fabrycznie bez simlocka, działa również darmowy internet aero), LTE, GPS, WiFi, Bluetooth 2.1, procesor 4 rdzeniowy MT6735M, 1GB pamięci RAM oraz 8GB przestrzeni dyskowej + obsługa microSD do 32GB, android 5.1 lollipop, aparat tył 5.0mpx przód 2.0 mpx itd

Samsung Galaxy S5 (G903F), wzięty dosłownie miesiąc temu w sieci salonów Play na przedłużenie umowy (niestety nie mieli już w ofercie Samsungów Note na którym mi zależało - ponoć od prawie roku wycofane). Od pierwszych dni nałożone szkło hartowane dość dobrej jakości - nie palcuje się nadmiernie, nie rysuje no i oczywiście daje ochronę przy ewentualnym upadku pęknie ono zamiast LCD. Telefon posiada Ekran 5,1" FullHD (1080x1920) super Amoled, procesor 8 rdzeniowy Exynos 7 Octa 7580, 2GB pamięci RAM, 16GB przestrzeni dyskowej + obsługa microSD do 64GB, Android 6.0, aparat tył 16mpx, przód 5mpx, IP67 .

-MyPhone zamienię najchętniej za Galaxy Note (N7000), Note 2 (N7100), Galaxy S3 (I9300).
    -Samsunga najchętniej wymienię za Galaxy Note 3(N9005), Note 4(N910C), Galaxy S5 (G900F ale wtedy koniecznie biały, i najlepiej z jakąś dopłatą ponieważ mój jest prawie nowy ma jeden miesiąc), w grę wchodzą również inne flagowce - chętnie sprawdziłbym LG G3/G4 lub HTC One M8/M9
    -Przy ciekawej ofercie mogę dorzucić do każdego z nich PADA widocznego na którymś zdjęciu, którego udało mi się skłonić do współpracy jako jednego z nielicznych (a parę już ich testowałem).
    -Oczekuję smartfonów w podobnym stanie co moje, nie interesują mnie zdezelowane "zajazdy" które były 5 lat używane na budowie itp. Fajnie gdyby również były kompletne tj pudełko (lub chociaż dowód zakupu), ładowarka, słuchawki.
    -Ewentualne oferty proszę kierować na priv, z konkretnymi ludźmi wymienię się numerem w celach dalszych negocjacji wymian, ewentualnych dopłat czy propozycji.
    -Proszę o poważne i przemyślane oferty, szanujmy swój czas i nerwy. Pozdrawiam serdecznie :D
    [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE

[Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE [Zamienię] Galaxy S5 (G903F) oraz MyPhone Q-Smart LTE
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).