Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Smart Home do wybudowanego mieszkania

m_michalek 26 Jun 2016 10:52 3273 1
    m_michalek
    Level 1  
    Witam
    Kupiłem nowe mieszkanie w którym właśnie położono tynki a ja dopiero teraz pomyślałem o dodaniu jakichś gadżetów smart. Ciągniecie kabli odpada już. Interesują mnie takie opcje jak kontrola nad kilkoma gniazdkami (3-4) nie potrzebuje więcej do tego kontrola nad światłem (3-4) lampy, kamerka, czujnik otwierania drzwi i termometr. Alarmy wideofony sterowanie sprzetem RTV mnie nie interesuje w ogóle. Czy coś bezprzewodowego poza Fibaro jest fajnego? czy fibaro centralka lite do tego mi wystarczy? i czym sie różni od 2jki (różnice przeczytałem ale nie rozumiem co to sa za funkcje)
    termsig
    Level 1  
    Mialem okazje jakis czas temu przetestowac pare produktow Fibaro i zdecydowanie odradzam z powodu kiepskiego wykonania i ogolnie milona problem z nimi. Na rynku sa o wiele tansze i lepiej dzialajace produkty jedynie co to ze zazwyczaj do kazdego produktu potrzebujesz nastepny hub.
    Mi|Home ma fajne rozwiazania i jest o wiele tanszy i z tego co kojarze ostatnio widzialem u nuch kontakty ( nie do konca jestem pewien czy maja Eu wersje)