Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Smart Home do wybudowanego mieszkania

m_michalek 26 Jun 2016 10:52 3171 1
    m_michalek
    Level 1  
    Witam
    Kupiłem nowe mieszkanie w którym właśnie położono tynki a ja dopiero teraz pomyślałem o dodaniu jakichś gadżetów smart. Ciągniecie kabli odpada już. Interesują mnie takie opcje jak kontrola nad kilkoma gniazdkami (3-4) nie potrzebuje więcej do tego kontrola nad światłem (3-4) lampy, kamerka, czujnik otwierania drzwi i termometr. Alarmy wideofony sterowanie sprzetem RTV mnie nie interesuje w ogóle. Czy coś bezprzewodowego poza Fibaro jest fajnego? czy fibaro centralka lite do tego mi wystarczy? i czym sie różni od 2jki (różnice przeczytałem ale nie rozumiem co to sa za funkcje)
    termsig
    Level 1  
    Mialem okazje jakis czas temu przetestowac pare produktow Fibaro i zdecydowanie odradzam z powodu kiepskiego wykonania i ogolnie milona problem z nimi. Na rynku sa o wiele tansze i lepiej dzialajace produkty jedynie co to ze zazwyczaj do kazdego produktu potrzebujesz nastepny hub.
    Mi|Home ma fajne rozwiazania i jest o wiele tanszy i z tego co kojarze ostatnio widzialem u nuch kontakty ( nie do konca jestem pewien czy maja Eu wersje)