Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LENOVO IDEAPAD A10 jak wyłączyć dźwięk przy włączaniu komputera?

kara144 26 Cze 2016 18:26 486 5
  • #1 26 Cze 2016 18:26
    kara144
    Poziom 2  

Witam, tak jak w tytule-chciałabym się dowiedzieć jak wyłączyć dźwięk przy włączaniu komputera? Laptop podczas pisania potrafi się wyłączyć z niewiadomych przyczyn (chyba, że ktoś podpowie? może nieświadomie używam jakiegoś skrótu klawiszowego..), a później na zajęciach jednak głupio go uruchamiać ponownie z tym głośnym dźwiękiem. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie ;)

0 5
  • #2 26 Cze 2016 19:02
    kokapetyl
    Poziom 43  

Nie podałeś jaki masz system.
    W win 7, klikasz na głośnik i następnie na dźwięk i tam masz możliwości ustawień.

0
  • #3 26 Cze 2016 19:03
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Witaj. Chodzi Tobie o dźwięk, który w momencie włączania niektóre Lenovo produkowały wyświetlając swoje logo (jeszcze przed załadowaniem systemu), czy dźwięk systemowy po załadowaniu Windows?

0
  • #4 26 Cze 2016 20:40
    kara144
    Poziom 2  

W tym konkretnym modelu jest android

Dodano po 1 [minuty]:

dt1 napisał:
    Witaj. Chodzi Tobie o dźwięk, który w momencie włączania niektóre Lenovo produkowały wyświetlając swoje logo (jeszcze przed załadowaniem systemu), czy dźwięk systemowy po załadowaniu Windows?

Dźwięk, który pojawia sie przy wyświetlaniu logo. Ten model jest na androidzie

0
  • #5 26 Cze 2016 20:47
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Nie jestem pewien, czy się da. To jest bardziej tablet w obudowie notebooka i prawdopodobnie żadnego BIOSu raczej w nim nie ma. Jeśli się tego nie da zrobić programowo to polecam rozwiązanie "sprzętowe" - jeśli urządzenie ma gniazdo słuchawkowe to kup sobie wtyczkę minijack 3.5mm, po podłączeniu wtyczki głośniki powinny zostać odcięte.

0
  • #6 26 Cze 2016 20:52
    kara144
    Poziom 2  

dt1 napisał:
    Nie jestem pewien, czy się da. To jest bardziej tablet w obudowie notebooka i prawdopodobnie żadnego BIOSu raczej w nim nie ma. Jeśli się tego nie da zrobić programowo to polecam rozwiązanie "sprzętowe" - jeśli urządzenie ma gniazdo słuchawkowe to kup sobie wtyczkę minijack 3.5mm, po podłączeniu wtyczki głośniki powinny zostać odcięte.

Właśnie wiem, ale myslalam, ze moze ktoś bardziej sie zna i cos wykombinuje. Próbowałam podłączać słuchawki, dźwięk dalej jest.

0