Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy Note 4 lub inny telefon do testowania aplikacji i gier

26 Cze 2016 22:47 705 5
  • Poziom 6  
    AD1. Nowy
    AD2. Samsung(które używam do tej pory ale jestem otwarty na inne marki)
    AD4. Android
    AD7. Programowanie aplikacji lub gier.
    AD10. Głównie dom
    AD11. 2200zł
    AD12. Wymienna bateria, dobry ekran(jakość odwzorywania kolorów)

Witam chciałbym kupić telefon do zastosowań jak wyżej w temacie.
    Głownie programy jakie będę używał to:
    Android Studio, Unity i oraz programy graficzne na potrzeby gier.

Zastanawiam się nad tym samsungiem galaxy note 4 (wersja N910C), ale nie jestem pewien czy będzie nadawał bo już jest trochę leciwy telefon z 2014 roku czy lepiej rozejrzeć się za innym modelem.

Jeszcze mnie zainteresowały telefony Asus zenfone 2, LG nexus 5x
  • PCBwayPCBway
  • Poziom 32  
    Witam. Jeśli szukasz najwydajniejszego telefonu to z te pieniądze możesz dostać nowy OnePlus 3. Tylko, że jego minusem jest właśnie niewymienialna bateria i brak slotu na kartę micro sd. Można jescze kupić Galaxy s7 czy Xiaomi Mi5 albo LeEco Le max 2 pro ale one też mają niewymienialne baterie. Ogólnie teraz jest taka beznadziejna tendencja, że chyba wszystkie najwydajniejsze flagowe smartfony mają niewymienialne baterie i niektórym brakuje na dodatek slotu na kartę micro sd. Rozumiem jeszcze, że niewymianialna bateria jest spowodowana tym, iż te telefony są wodoszczelne ale brak wejścia na kartę pamięci we flagowym telefonie to (przynajmniej dla mnie) niedopuszczalne.
  • PCBwayPCBway
  • Poziom 6  
    Właśnie to są moje kryteria, dlatego ten samsung mi przypadł do gustu bo można jeszcze z nim coś zrobić, chciałbym się spytać czy do tych zastosowań nadaje się bo widzę że też jest bardzo wydajny telefonem.
  • Poziom 32  
    W takim razie ten Galaxy Note 4 nie będzie jakimś złym rozwiązaniem. Tylko tak jak napisałeś bierz wersję z Exynosem, bo podobno wersja ze Snapdragonem bardziej się nagrzewa.

Za 2000 zł to ja na twoim miejscu rozważyłbym jeszcze LG G5. Spełnia wszystkie twoje kryteria, jest dużo wydajniejszy od Galaxy Note 4 a do tego póki co jest to najlepszy foto smartfon. To byłby chyba najlepszy wybór dla Ciebie jeśli naprawdę możesz wydać te 2000 zł na telefon (ja bym w życiu tyle nie dał za telefon, bo elektronika bardzo szybko tanieje - zwłaszcza jak jest dopiero co wprowadzona na rynek)
  • Poziom 6  
    Jednak zdecydowałem się, na note 4 bardziej do gustu mi przypadł. Zamykam temat.