Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra F - Automatyczny włącznik świateł oraz żarówki LED w zegarach

ferexis123 27 Cze 2016 00:09 777 0
    ferexis123
    Poziom 9  
    Witam serdecznie. Jako iż nie chcę tworzyć dwóch tematów to zapytam w jednym i nie będzie spamu. :)

Pierwszy problem to automatyczny włącznik świateł mijania zamontowany przez poprzedniego właściciela. Kupiłem astrę f jakieś 3 lata temu, po paru miesiącach włącznik świateł przestał działać. Jakby bezpiecznik albo coś takiego padło. Astra F - Automatyczny włącznik świateł oraz żarówki LED w zegarach326407345_...howice.jpg Download (22.17 kB) , jest to coś takiego jak na tym ogłoszeniu. Dlaczego tak sądzę? Poprzez ten przełącznik który jest pokazany na zdjęciu. Nie mam jak się dostać aby zobaczyć co jest nie tak w nim, ponieważ nie wiem jak rozebrać okolice bezpieczników. Z chęcią wyjąłbym cały ten klocek z bezpiecznikami i sprawdził co i jak. Jest w tym ustrojstwie bezpiecznik?

Drugie pytanie to żarówki led w zegarach. Oznaczenie mają T5 R5. W sklepie elektronicznym kupiłem jedną sztukę za 3,30 zł aby sprawdzić jaki daje efekt. Efekt jest ok, lepszy od tych co siedziały na początku. Są to żarówki: Astra F - Automatyczny włącznik świateł oraz żarówki LED w zegarach5939641...jpg Download (28.87 kB) Żarówka led nr 1. Widziałem także w sklepie takie za 7,80 zł sztuka: Astra F - Automatyczny włącznik świateł oraz żarówki LED w zegarach4914874...jpg Download (15.72 kB) Żarówka led nr. 2. Na allegro cena oscyluje w granicach 2,40 - 3 zł. Jaka jest różnica między nimi? Te drugie dają lepsze światło? Wygląd mają inny ale czy opłaca się płacić więcej za te nr2?