Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka DAEWOO DWD-F1022 krzyżak

tadzik.1977 27 Cze 2016 21:08 936 7
  • #1 27 Cze 2016 21:08
    tadzik.1977
    Poziom 2  

Witam. Bardzo prosze o pomoc lub porade gdzie zdobyc krzyzak bebna lub z jakiego modelu pralki LG go dopasowac bo podobno pasuja, do pralki DAEWOO DWD-F1022. Moja obecna pralka CANDY wyzionela ducha i ku mojej wielkiej radosci ciotka podarowala mi owa DAEWOO. Ciotka myslala ze awarii ulegly lozyska i ja tez tak myslalem,ale okazalo sie ze to krzyzak. Wiec biore tel. i dzwonie do pierwszego serwisu Daewoo znalezionego w googlach i tu szczescie zamienilo sie w rozpacz bo uslyszalem ze serwis Daewoo w Polsce zakonczyl wystepy a dostepnosc czesci jest zadna. Powiem szczerze ze jeszcze nie wyjalem krzyzaka z pralki bo dlugo pracuje i z czasem krucho,ale zbliza mi sie urlop z pracy i nie chce go marnowac na szukanie czesci. Chce na urlopie zabrac sie za naprawe i tu wielka prosba do forumowiczow o pomoc w tej sprawie.

1 7
  • Pomocny post
    #2 28 Cze 2016 06:56
    MDD
    Poziom 26  

Może byś tak spróbował nacisnąć Alt. Zadzwoń tu. KRAW hurtownia 32 762 57 78 między 10 a 17 godziną.

0
  • #3 28 Cze 2016 10:34
    tadzik.1977
    Poziom 2  

Witam i dziekuje serdecznie za pomoc oraz przepraszam za moja pisownie.W pracy szef nie jest zbyt zadowolony gdy dzwonie do kogos i dlatego nabylem brzydki nawyk pisania smsow szybko i bez polskich znakow.Wracajac do tematu to pod numerem, ktory mi pan podal znalazlem krzyzak choc cena mnie troche przerazila, ale jest osiagalny wiec dziekuje goraco za pomoc.Ja szukalem tego krzyzaka juz prawie miesiac i bez rezultatow.Dziesiatki tel. i tylko slyszalem jedno ze nie ma i nie bedzie, ale ciesze sie ze zalogowalem sie na elektrodzie i ze sie nie zawiodlem.To super ze sa jeszcze tacy ludzie w tym chorym kraju, ktorzy chca pomagac.

0
  • Pomocny post
    #4 28 Cze 2016 12:21
    MDD
    Poziom 26  

Pan. Panuje na de mną moja żona bo jak by nie panowała to nie wiem co by było. Jak już to kolega. Jak pralkę rozbierzesz to mogą być problemy to pisz pomożemy.

0
  • #5 28 Cze 2016 20:31
    tadzik.1977
    Poziom 2  

A jakie szanowny kolega przewiduje problemy?Przyznam sie ze dokonalem juz wymiany lozysk w pralce tesciowej jakies 3 lata temu i do dzis pralka zyje i tesciowa tez.A powaznie to byl Elekrolux EWF cos tam w kazdym badz razie mial rozkrecany zespol pioracy.Procz tego odswierzalem owa pralke lakierniczo bo te pare lat uzytkowania odcisnelo pietno na wygladzie pralki.Ja zastosowalem w nim lozyska KOYO bo innych w hurtowni nie mieli na tamta chwile,ale podobno to japonska klasa srednia wsrod lozysk i 3 lata juz smigaja.Simering kupilem orginalny z Amiki bo wydawal mi sie lepszy dlatego ze posiadal druga warge ochronna.Pralka na fabrycznym zestawie wytrzymala 4 lata a po mojej naprawie zobaczymy jak bedzie.Od tamtej pory tesciowa patrzy na mnie nieco bardziej przychylnym wzrokiem.Mam cicha nadzieje ze z Daewoo tez mi sie uda,ale dobrze wiedziec ze sa ludzie ,ktorych zawsze mozna sie poradzic i za to dziekuje.

0
  • #7 29 Cze 2016 09:17
    tadzik.1977
    Poziom 2  

Witam szanownego pana.Pana zdaniem jestem idiota i biedakiem.Czy idiota to tak do konca nie wiem bo wiekszosc ludzi wyrzuca pralke po awarii lozysk i krzyzaka a ja jakos sobie poradzilem choc przypomne ze jestem glupkiem.Co do biedy to ma pan racje ze zarabiam slabo i dlatego sam probuje swoich sil w naprawach.Troche poczulem sie jak ten uchodzca z Syrii ktory zaraz po postawieniu nogi na europejskiej ziemi jest traktowany rasistowskimi epitetami.Totez skoro panu zawadzam na tym forum to temat zamykam i ogromnie dziekuje za zainteresowanie moim problemem i udzielona pomoc w powyzszym a w szczegolnosci kolege MDD ktory bardzo mi pomogl i poswiecil mi swoj czas.Dziekuje i pozdrawiam.

0
  • #8 29 Cze 2016 20:15
    skryn
    Admin grupy AGD

tadzik.1977 napisał:
    Witam szanownego pana.Pana zdaniem jestem idiota i biedakiem.Czy idiota to tak do konca nie wiem bo wiekszosc ludzi wyrzuca pralke po awarii lozysk i krzyzaka a ja jakos sobie poradzilem choc przypomne ze jestem glupkiem.Co do biedy to ma pan racje ze zarabiam slabo i dlatego sam probuje swoich sil w naprawach.Troche poczulem sie jak ten uchodzca z Syrii ktory zaraz po postawieniu nogi na europejskiej ziemi jest traktowany rasistowskimi epitetami.Totez skoro panu zawadzam na tym forum to temat zamykam i ogromnie dziekuje za zainteresowanie moim problemem i udzielona pomoc w powyzszym a w szczegolnosci kolege MDD ktory bardzo mi pomogl i poswiecil mi swoj czas.Dziekuje i pozdrawiam.

Masz na tacy indeksy i ceny części od A do Z, które Ci podałem. Ja w tym czasie oczywiście w nosie dłubałem.
    A epitety, typu rasista i głupek skierowane w moją stronę, schowaj w swoim domu, a nie w internecie. I banuję Twoją osobę (nick) za nieregulaminowy post.
    Temat oczywiście zamykam.

PS. Mylisz treść postu z podpisem w stopce, ale to Twój problem.

0