Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch auto 3 in 1 Silent - Nie pobiera wody

raelmo 01 Lip 2016 11:53 834 0
    raelmo
    Poziom 2  
    Witam,

zmywarka jek w temacie ( Bosch auto 3 in 1 Silent - innych oznaczeń nie posiada).
    Od pewnego czasu wydłużył jej się czas zmywania. Zawsze wynosił 132min a kilka miesięcy temu wydłużył się to 152min ( czas przy starcie zmywania). Czyściłem ją wielokrotnie ale nic to nie zmieniło. Kilka dni temu zatrzymała się z i zaświecił się kranik - woda pozaostała. Rozebrałem ją i przeczyściłem. Labirynt przeczyściłem, pompkę 9 nic nie było). Gdy złożyłem zadziałała ale nie odpompowała wody. Następnym razem puściłem ją z otwarta klapą dla obserwacji. Zauważyłem, że po uruchomieniu nie ciągnie wody. Jest tylko lekkie bulgotanie w labiryncie. Sprawdziłem, że przed elektorzaworami woda jest a i po elektorzaworach też ale jakaś słaba ( ale może taka ma być). Wszystko co znalazłem w sieci zrobiłem.

Dzisiaj i jutro będę ją rozbierał jeszcze raz. Czy ktos ma jakiś pomysł co jeszcze zrobić? Kiedyś rozbiła się w niej szklanka i być może resztki coś blokują ale na dopływie raczej nie - chyba, że najpierw zmywaka chce spuścić wodę i dopiero później wpuszcza nową i dlatego na początku tylko bulgocze!?
    Czy ktoś wie dlaczego wydłużył się czas? Jak jest obliczany? Czystość wody?
    Ze względu na to, że będę ją robił dzisiaj i pewnie jutro to prosze o pilną pomoc.
    Jak dojdę do jakiś ciekawych wniosków to je opiszę.