Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Delphi klon CDP+ odmówił posłuszeństwa

radek4359 01 Jul 2016 18:12 14736 10
    radek4359
    Level 9  
    coperfild wrote:
    http://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=1283

Kurcze u mnie jest chyba podwójna płytka jutro zrobię fotke bo nie mam pewności ;)) ale ta stronkę też poogarniam poczytam ;)) Dziekuje ;) napisałem do admina na tamtym forum o zaproszenie do rejestracji, bo inaczej sie nie da :( mam nadzieje ze jakos sie mi uda to ogarnać ;)
    radek4359
    Level 9  
    Dzięki teraz jutro pozostaje się mi rozebrać i modlić aby tylko jedna płytka była :)) bo jak będą 2 to 2 tyg będę się zastanawiał co z czym zmostkowac ;))
    chymek1234
    Level 10  
    Witam, Posiadam tester Delphi FCC ID PVH0946 , Serial 1002... rev 1.0
    Mam problem bo nie mogę zaktualizować testera :/ Macie jakieś porady ? Może pliki w Autocom są złe i trzeba podmienić na inne :/ Program pokazuje ze test portu ok ale jak daje aktualizacja to pokazuje mi ze kabel nie podłączony do testera lub przewód zasilający nie podłączony albo port COm niedostępny :/ bo rozumiem ze do aktualizacji musi być podłączony do OBD w samochodzie i usb w PC. To moja pierwsza zabawa z tym testerem dlatego proszę o wyrozumiałość. Tester Świeci na biało także jest ok

Dodano po 2 [minuty]:

Pokazuje mi : autocom 20A
    sprzęt 20A
    numer seryjny --?--
    generic obd 60b
    wersja programu testera 201

moze zrobiłem coś nie tak podczas instalcji :/

Dodano po 1 [minuty]:

mam autocom 2013 release 1
    radek4359
    Level 9  
    A u mnie lipa jednak podwójna płytka i mysle co z czym teraz to podlaczyc zeby zrobic reflashing :( Delphi klon CDP+ odmówił posłuszeństwa Delphi klon CDP+ odmówił posłuszeństwa Delphi klon CDP+ odmówił posłuszeństwa Delphi klon CDP+ odmówił posłuszeństwa

Dodano po 4 [godziny] 9 [minuty]:

Juz wszystko wiem muszę zmostkować C516 i U202, chyba bede musiał jakaś małą lutownice kupić ;))
    radek4359
    Level 9  
    już naprawiona jak coś ;)) jak by ktoś miał problem z jej naprawą priv ;)
    coperfild
    Level 35  
    Quote:
    Na dany problem znalazłem prostsze rozwiązanie trzeba ponownie zaktualizować oprogramowanie w interfejsie
    podaję linka do podpowiedzi

Nie masz pojęcia o co chodzi w tym temacie bracie.
    :D