Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Canon PowerShot G12 + gratisy, stan idealny.

Lemur80 02 Lip 2016 12:13 4164 0
    Lemur80
    Poziom 9  
    Witam!

Mam do sprzedania zaawansowany aparat kompaktowy:

Canon PowerShot G12 + Gratisy (karta SDHC 8GB + pokrowiec Case Logic).

Był to swego czasu jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy), kompakt w swojej klasie. Na tle konkurencji wyróżnia się on ergonomią, oraz niespotykanym poziomem kontroli nad wykonywanym zdjęciem.

Dzieje się tak z powodu umieszczenia na obudowie wszelkiej maści pokręteł i przycisków. Standardowy aparat kompaktowy większość funkcji ma pochowanych w menu, co utrudnia dostosowanie ustawień i często czyni tą czynność nieintuicyjną.

Canon G12 ma na tym polu olbrzymią przewagę, dzięki pokrętłom/przyciskom odpowiedzialnym za tryby PASM, ISO , Ev, czy AF, fotografowanie tym aparatem to czysta przyjemność. Bogata funkcjonalność tego kompaktu wcale nie przekłada się na trudność w jego obsłudze. Wręcz przeciwnie, jego charakterystyka wprost zaprasza do robienia zdjęć. Canona G12 może ze sobą zabrać nawet pół-profesjonalista zmęczony rozmiarami swojej lustrzanki, lub zupełny amator.W obu przypadkach ten zaawansowany kompakt sprawdzi się tak samo dobrze.

Parę informacji na temat mojego egzemplarza:

- Aparat jest w stanie idealnym i jest pełni sprawny. Nie posiada żadnych zadrapań, rys i innych uszkodzeń. Nie był ani zawilgocony, ani poddawany innym "ekstremalnym&a­mp;q­uot; warunkom pogodowym, czy środowiskowym.

- Wykonałem nim pewnie mniej niż 500 zdjęć. A więc jego stan można uznać niemalże za fabryczny. Niestety nie znalazłem programu, który wyciągnąłby z danych EXIF dokładną ilość wykonanych zdjęć.

- Oryginalna bateria przy nieużytkowanym aparacie była trzymana w pokrowcu z plastikową zaślepką. Co jakiś czas była rozładowywana i ładowania.

Co jest w sprzedawanym pakiecie (wszystko fabryczne, oryginalne):

- Canon G12 + pasek.

- Bateria Canon NB-7L 1050 mAh.

- Kartonowe pudełko i wszystko co się w nim znajdowało.

- Ładowarka Canon CB-2LZE + kabel.

Gratisy:

- Karta Toshiba SDHC 8GB.

- Schludny i dyskretny pokrowiec firmy Case Logic (kolor czarny, dwie kieszonki, w środku kolor żółty i piankowe wyłożenie ścianek dla ochrony aparatu).

Pozostałe informacje:

- Na życzenie kupującego mogę przesłać dodatkowe zdjęcia/filmiki prezentujące działanie w/w aparatu. Mogę także wykonać dowolne testy, lub przesłać dane EXIF, jeżeli tak zażyczy sobie potencjalny nabywca.

- Aparat został zakupiony w sierpniu 2011, w Fotojokerze za cenę 1844 zł.

- Testy/recenzje/szcze­­gółowe parametry Canona G12:

Link

Link
    Link

Link

Link do mojej aukcji na Allegro:

]Link

Preferowany sposób kontaktu:

PW

CENA:

800 zł

[Sprzedam] Canon PowerShot G12 + gratisy, stan idealny. [Sprzedam] Canon PowerShot G12 + gratisy, stan idealny. [Sprzedam] Canon PowerShot G12 + gratisy, stan idealny.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).