Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mio Moov 500 - Jak wgrać AutoMapa 6.20

gsobanski4 02 Jul 2016 17:11 8865 4
    gsobanski4
    Level 7  
    Witam ! Posiadam nie najnowszą nawigację Mio Moov 500 już nie wspieraną z nie najnowszym już oprogramowaniem AutoMapa 6.16.2 (2343), jest też w niej karta pamięci o pojemności 4GB . W internecie wyczytałem że mogę na nią wgrać program AutoMapa (wersja programu: 6.20 z mapami Polski, wydanie mapa 1604 stan na dzień 25.04.2016) który zakupiłem na portalu aukcyjnym z licencjią uprawniającą do pobierania bezpłatnych aktualizacji przez 12 miesięcy. Otrzymałem płytę CD, zdrapkę z numerem licencyjnym i umowę licencyjną. I co dalej ? Aktualnie po podłączeniu nawigacji wyświetlają się dwa dyski „Mio Device” i „KINGSTON” oczywiście ze starym oprogramowaniem, na płycie którą zakupiłem są pliki o nazwie:config, Polska, program, am, AutoMapa EU.md5, Polska.md5, Setup. W jaki sposób mogę to zainstalować na swojej nawigacji, wystarczy ją tylko podłączyć i uruchomić płytę ? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    japycz321
    Level 26  
    Jeśli masz czytnik wrzuć kartę pamięci do czytnika i zainstaluj na niej wybrany obszar mapy.
    Następnie musisz odblokować urządzenie albo zmienić aplikację która jest uruchamiana po starcie.
    Możesz użyć miopocketa, jakiegoś ładnego menu, albo po prostu podmienić plik MioMap.exe na autoamapa.exe z odpowiednio zmienioną nazwą. Powinno zadziałać.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1249959.html
    koala106
    Level 39  
    japycz321 wrote:

Następnie musisz odblokować urządzenie albo zmienić aplikację która jest uruchamiana po starcie.
    Możesz użyć miopocketa, jakiegoś ładnego menu, albo po prostu podmienić plik MioMap.exe na autoamapa.exe z odpowiednio zmienioną nazwą. Powinno zadziałać.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1249959.html

Jeżeli autor ma na urządzeniu starszą wersję Automapy, to po co ma ponownie odblokowywać?
    gsobanski4
    Level 7  
    Wrzuciłem kartę pamięci do czytnika, sformatowałem ją, a następnie uruchomiłem „Setup” z płyty „AutoMapa” którą otrzymałem i zainstalowałem na sformatowanej karcie. Po zainstalowaniu programu i wybraniu wszystkich opcji program na zakończenie poprosił mnie o przełożenie karty do nawigacji i potwierdzenie „OK” ! Zadziałało mapy są prawie aktualne, czerwiec 2016 z uwzględnieniem najnowszych oddanych dróg !