Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem Renault, Citroen - klucze, immo

tom321 02 Jul 2005 15:25 3723 8
    tom321
    Level 14  
    w markach wymienionych wyzej notoryczne słychać o problemach z Immobilizerem lub elektronika , mój kolega w Xanti wymieniał akumulator, po wymianie nie działała elektronika w pilocie :/ albo to badziewie w Scenicu (klucz z podczerwienia) wysiadaja baterie i jest problem z odpaleniem samochodu.... ma ktos pomysly co z tym robic?! moze wie ktos jak kodować te kluczyki (Crypto) ??
    psit
    Level 13  
    zajmujac sie tylko markami francuzkimi,z sprzetem Diag z softem Citroen/Peugeot i Clipem Renault napewno sobie poradzisz,w inny razie szkoda sie meczyc,szkoda nocy i tak nic nie zrobisz
    nfoka
    Level 17  
    hej,

kluczyk do citroena ( z pilotem) mozna przyuczyc bez komputera, jest nawet opis na elektrodzie, co do Renault to nie wiem na 100% wiec nie bede polemizowal!

napewno komputerem diagnostycznym sobie poradzisz ale mysle ze chodzi ci o sposob bez?
    tom321
    Level 14  
    jak dokładnie nazywa sie to urzdzenie diagnostyczne? Vaga mam i jest tego duzo na rynku ale do francuzów nie spotkałem
    valduck
    Level 11  
    [quote="nfoka"]hej,

kluczyk do citroena ( z pilotem) mozna przyuczyc bez komputera, jest nawet opis na elektrodzie,

mam prośbę . wiem ze temat o kluczyku był juz poruszany ale nie moge go odnaleść. Może wiesz gdzie to było . dzięki
    POMIDOR
    Level 14  
    tom 321 wysłałem Tobie na priva.
    softcell
    Level 12  
    No fajnie - na PW - a ja też chcę wiedzieć! Kupiłem Xsarę Picasso i chcę się upewnić, że nie ma wgranych innych kluczy - mam klucz z pilotem, klucz bez pilota i kartę z kodem. Pomocy! Nie mogę znaleźć na forum tego tematu..
    speccar
    Level 18  
    w lagunie moza zakodowac immo uzywajac manetki spryskiwacza i dzwigni gazu.robilem kiedys lagune i przez kilka dni byl rozlaczony akumulator,po czym okazalo sie ze wysypalo sie immo,warto podac niskie napiecie do podtrzymania pamieci aby uniknac takich sytuacji...