Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Microsoft lumia 535 zbite szkło, dotyk nie działa

al4n.133 04 Jul 2016 14:03 1275 3
    al4n.133
    Level 7  
    Witam, mam problem z Microsoftem Lumią 535. Ostatnio Szaleliśmy z kumplami i poniosło nas trochę i zbiłem szybkę (szkło hartowane) w Lumii. Pękł od samego dołu do góry. tylko u góry zostały 2 większe kawałki całego szkła. I problem tkwi tutaj, że dotyk nie działa na całym telefonie tylko na tych dwóch większych kawałkach u góry. Jako, że telefon mam w Play'u poszedłem się pytać o naprawę, dowiedziałem się, że jeśli sama szybka to około 300zł z zachowaniem gwarancji, ale koleś powiedział, że prowadzi swój serwis i za 100zł wymieni szybkę ale stracę gwarancję. Miałem iść za jakiś czas zanieść do tego kolesia (naprawa za 100zł). Ale poczytałem w necie, że mógł paść też digitizer, czy coś w tym stylu. Wolę popytać bo póki co krucho u mnie z hajsem a nie chcę stówki pchać w błoto ;)

Reasumując:
    -Lumia potłuczona
    -Dotyk działa tylko na górze (na dwóch całych kawałkach szkła)
    -czy płacić w ciemno za naprawę czy opchnąć już telefon?
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Digitizer w tym modelu tworzy jedność ze szkłem i po wymianie dotyk będzie działał prawidłowo a kwota 100zł na dzień dzisiejszy nie jest wygórowana.
  • Helpful post
    0xC0FFEE
    Level 18  
    Digitizer to dotyk, a dotyk to szybka. Naprawa średnio 160-200 zł. Za 100 zł wstawić można zamiennik.. albo oryginał, tylko nie wiem co ten serwis zarobi - chyba satysfakcję klienta.
    al4n.133
    Level 7  
    aaaa rozumiem, czyli jeśli koleś wymieni mi szybkę to wszystko będzie grało? no wg te 100zł to i tak lepiej niż 300 w serwisie, mi tam obojętne jaką wstawi, i tak pójdzie do żyda :p