Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH-X600 simlock i polskie menu

UseRSppC 02 Lip 2005 16:45 3015 4
  • #1 02 Lip 2005 16:45
    UseRSppC
    Poziom 12  

Witam,
    Mam Samsunga SGH-X600 z anglojęzycznym oprogramowaniem.
    Teraz pytanie: Jak najłatwiej zciągnąć Simlocka? Chyba nie trzeba nawet nic kalkulować?
    I pytanie drugie: jak wgrać do niego polskie menu?? Jakim kablem, i ile to kosztuje?

Pozdrawiam,
    UseRSppC

0 4
  • #2 02 Lip 2005 16:55
    tino2003
    Admin grupy GSM

Co do simlocka to możesz spróbować tym kodem ale wątpie żeby poszło.
    pozr

Model: Samsung SGH-X600

Turn off the phone. Put a non-accepted SIM Card and turn it on. Type *#9998*3323#. Press Exit. Choose menu #7. After phone reboots type *0141# and hit the Call button. Turn off and insert another SIM Card. Turn on. The code is 00000000.

In newer phones:
    #*7337#

0
  • #3 02 Lip 2005 18:49
    djroman
    Poziom 15  

Jak nie pojdzie kodem polecam program UST 6.0 z dodatkiem ktorego mozna znalezc na stornie www.simplegsm.info Co do polskiego jezyka to ten soft tez flashuje ale skad wziac flasha to ja nie wiem. Mozesz miec tez problem z kablem. Jesli chodzi o simlocka to wystarczy TX,Rx oraz odpowiednia zwory na odpowiednihc pinach, ale przy flashowaniu potrzebny jest jeszcze data out i data in. Nie mam zadnego sprawdzonego schamatu ale ten powinien byc dobry:
    http://pinouts.ru/data/samsung_x100cable_pinout.shtml
    Uwazaj na numeracje pinow w telefonie, bo na schemacie sa odwrotnie ponumerowane niz na rysunku po lewej storine u gory.

0
  • #4 04 Lip 2005 11:30
    rogals79
    Poziom 14  

nie wiem czy dla jednego telefonu jest sens kupowac kabelek ja wszystko robie tornado i nie mam problemow z flashami czy ze sciaganiem simlocka wedlug mnie dla 1 sluchawki nie warto sie meczyc tylko oddac to komus do komisu niech zrobi jak cos zpier... sie to on przeciez bedzie za to odpowiadal

0
  • #5 04 Lip 2005 18:29
    UseRSppC
    Poziom 12  

OK, simlock OVER (#*7337#), a z tym flashowaniem to jeszcze zobaczę. Być może kumpel będzie miał taki kabel na stanie, problem tylko z flashem :/

Pozdrawiam,
    UseRSppC

0