Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet kiano slim tam 10 reset

czerwono_czarna 04 Lip 2016 21:06 1644 11
  • #1 04 Lip 2016 21:06
    czerwono_czarna
    Poziom 2  

Witam
    Mam problem, na tablecie wyskakiwał mi cały czas jakiś error. Zrobiłam hard reset ale teraz tablet każe mi zweryfikować konto google, ukazuje się powiadomienie " Urządzenie ostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu" Niestety nie pamiętam jakie były dane do tego tabletu, a nigdzie nie mam tego zapisanego, przez to nie mogę nic na nim przez to robić gdyż pokazuje się to zaraz po wyborze języka w tablecie. Czy wie ktoś jak można to przeskoczyć? Za każdą pomoc z góry dziękuję !

0 11
  • #3 05 Lip 2016 18:45
    czerwono_czarna
    Poziom 2  

Tylko problem jest w tym ze nowego konta tez utworzyć nie ma jak

0
  • #5 05 Lip 2016 19:05
    czerwono_czarna
    Poziom 2  

tablet kiano slim tam 10 reset Mam tylko tak

1
  • #7 05 Lip 2016 19:18
    czerwono_czarna
    Poziom 2  

To jest cały wyglad nie ma tam zadnej opcji dodatkowej

0
  • #8 05 Lip 2016 19:25
    DeskStar
    Poziom 16  

A gdy wpiszesz jakąkolwiek nazwę użytkownika i gdy pokazuje Ci błąd (co jest normalne) to nie ma innych opcji? Przecież to jest bez sensu żeby nie móc się w żaden sposób dostać do urządzenia. Jeśli nie poskutkuje to napisz o tym do Google lub Kiano, może Ci pomogą.

0
  • #10 16 Lip 2016 18:05
    majstersztyKK
    Poziom 2  

ja mam ten sam problem po zakupieniu go w komisie zresetowałem go i mam tak samo nie wiem kogo to było konto google?

0
  • #11 16 Lip 2016 18:30
    DeskStar
    Poziom 16  

Spróbuj zgłosić się do Google z tym problemem lub do producenta. Może Ci pomogą ponieważ innej opcji nie ma. To prawda, że jest to zabezpieczenie ale musi być jakiś sposób na ominięcie tego.

0