Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tablet kiano slim tam 10 reset

czerwono_czarna 04 Jul 2016 21:06 1977 11
    czerwono_czarna
    Level 2  
    Witam
    Mam problem, na tablecie wyskakiwał mi cały czas jakiś error. Zrobiłam hard reset ale teraz tablet każe mi zweryfikować konto google, ukazuje się powiadomienie " Urządzenie ostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu" Niestety nie pamiętam jakie były dane do tego tabletu, a nigdzie nie mam tego zapisanego, przez to nie mogę nic na nim przez to robić gdyż pokazuje się to zaraz po wyborze języka w tablecie. Czy wie ktoś jak można to przeskoczyć? Za każdą pomoc z góry dziękuję !
    czerwono_czarna
    Level 2  
    Tylko problem jest w tym ze nowego konta tez utworzyć nie ma jak
    czerwono_czarna
    Level 2  
    tablet kiano slim tam 10 reset Mam tylko tak
    czerwono_czarna
    Level 2  
    To jest cały wyglad nie ma tam zadnej opcji dodatkowej
    DeskStar
    Level 17  
    A gdy wpiszesz jakąkolwiek nazwę użytkownika i gdy pokazuje Ci błąd (co jest normalne) to nie ma innych opcji? Przecież to jest bez sensu żeby nie móc się w żaden sposób dostać do urządzenia. Jeśli nie poskutkuje to napisz o tym do Google lub Kiano, może Ci pomogą.
    Freddy
    Level 43  
    Nic nie pomoże, musisz sobie przypomnieć jakie było konto Google. To jest blokada antykradzieżowa.
    majstersztyKK
    Level 2  
    ja mam ten sam problem po zakupieniu go w komisie zresetowałem go i mam tak samo nie wiem kogo to było konto google?