Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 55 cali może LG albo inny mam już 42LB5800

B o n u s 30 Lip 2016 20:47 2850 43
  • #31 30 Lip 2016 20:47
    B o n u s
    Poziom 15  

Zakupiłem Sony KDL 55W808C ktoś może podrzucić poradnik jak i co instaluje się by działać z Flashem w przeglądarce? Jeszcze nie zaktualizowałem systemu przy pierwszym włączeniu.

Co do samego modelu licho stoi na stoliku giba się jest pochylony w przód taka miekka nóżka. Mam słabą prędkość netu mimo 2 Mbps ściąganie z Google Play trwa.

• #32 31 Lip 2016 10:11
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Masz bardzo słabą prędkość - to nie jest wina telewizora.
    Musisz wgra do Kodi wtyczki właściwe.
    A jakie aplikacje chcesz mieć ?
    Masz zrobioną kalibrację ?

• #33 31 Lip 2016 14:32
    B o n u s
    Poziom 15  

Internet na LG WebOS przy ściąganiu appki o podobnych rozmiarach chodził sprawniej może szybszy serwer.

Tutaj przydało by mi się aby działała edycja filmów na YT wykonywana w przeglądarce tutaj w Operze prosi o wtyczkę. Czy trzeba inną przeglądarkę? Czego szukać na liście w Kodi ma być w programs flash?

Jeżeli chodzi o kalibrację obrazu to trzeba będzie dopasowywać indywidualnie na razie tylko Divxy odtwarzam.

• #35 05 Sie 2016 23:41
    B o n u s
    Poziom 15  

Aplikacja YT w niej to chyba nic nie da się manipulować z filmami na swoimi koncie?

Czy to nie powinno być w przeglądarce Operze albo innej po zalogowaniu w niej na YT?

Dodano po 3 [godziny] 31 [minuty]:

Czy mi się zdaje czy KDL 55W808C nie ma możliwości połączenia z telefonem albo nastąpiła awaria. Jak telefon widzi Wifi Direct od tv, a tv wykrywa połączenie z telefonem to nic nie moge zrobić w appkach. Jakąś specjalną appke do takich połączeń trzeba. Support Sony oczywiście nie podaje co można przy pomocy i jaką appkę zastosować do czego na urządzeniu mobilnym.

Dodano po 8 [minuty]:

Albo mam za starego androida w Xperi. Przy wszelkich połączeniach na stronach supportu Sony brak także modelu TV KDL 55W808C są A itp

• #36 06 Sie 2016 00:46
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Musi działać multimedialnie , coś źle robisz.

• #37 17 Cze 2017 00:48
    B o n u s
    Poziom 15  

Sony KDL 55W808C WŁAŚNIE DZIŚ TELEWIZOR PADŁ. Jutro go zwracam. Napiecie na zasilaczu jest TV nie włącza się. Nie popracował za długo. Wręcz mało był używany głównie w weekendy nie zdążyłem nawet zakupić okularów do 3D. Będe się starał o zwrot kasy (innej opcji nie ma zbyt wysoka cena sprzętu na naprawę/wymianę i żeby znów to samo dostać).

MACIE JAKIEŚ POMYSŁY NA CO TO WYMIENIĆ (od tamtego momentu do dziś poszło coś do przodu z jakość/wielkość albo z ceną w dół)? Raczej android, do 4000 zł, 55" i więcej, może już 4K? szybko reagująca matryca dobrze wyświetlająca ruch.

Zobaczymy co wyjdzie z reklamacją

• #38 17 Cze 2017 07:26
    Ludwik XVI
    Poziom 36  

B o n u s napisał:
    Raczej android, do 4000 zł, 55" i więcej, może już 4K? szybko reagująca matryca dobrze wyświetlająca ruch.

Nie ma aktualnie telewizora w sprzedazy ktory by spelniał Twoje kryteria tj. 55cali, android, 4K, 120Hz, matryca VA, dobry ruch, za 4 tys pln.
    Z TV 120Hz masz tylko Philipsy (np 6561 czy 7101, ktore kompletnie nie radzą sobie z ruchem, mają słabe uplynniacze i kiepską matrycę IPS.

W tym budzecie kupisz aktualnie tylko telewizory 60Hz. Przesiadka z Sony w808c moze byc bolesna ;)

Ps. Moze warto dolozyc i kupic OLED LG 55EG910V. Jakość obrazu doskonała, zjada LEDy na śniadanie ;)
    No i wróciłbyś do dobrego WebOsa, tyle ze w dosc starej juz wersji 2.0

• #39 17 Cze 2017 11:26
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Może Sony zaproponuje Ci wymianę na nowy. Tak byłoby najlepiej . Bo nie produkują już tych modeli więc mogą Ci właśnie zaproponować następcę - a następca 100Hz to 55XE8505.
    Byłbyś wygrany !
    Naciskaj ich w tym kierunku.

Jeśli dostaniesz kasę to masz 4K, 100Hz, Android - Philips 55PUS7101 za 4199 zł .
    Oleda starego nie bierz bo się wypala i dalej będziesz w FullHd.

TV 55 cali może LG albo inny mam już 42LB5800
    To nie jest fajne !

• #41 26 Cze 2017 00:52
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Tak, cena 4199 zł.

• #43 26 Cze 2017 19:20
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Tak - od ręki !

• #44 26 Cze 2017 20:01
    Mariano11
    Poziom 27  

Dobrze wiedzieć. W sierpniu szwagierka się żeni i szukamy z żoną prezentu do nowego mieszkaania ich.